reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apel o porządek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no odkleić jak najbardziej wg mnie, ale może nie ma cokasować wątków
 
reklama
Wowww... weszłam tu po długiej nieobecności i aż mnie zamurowało jak przeczytałam ten wątek. W 100% zgadzam się z założycielką, bo jest to jeden z powodów dla którego odpuściłam sobie to forum. Było mi z wami bardzo fajnie dopóki wątki "na temat" nie zaczęły być zasyfiane rozmowami o dupie.... i nawet jak człowiek zapytał o coś na temat to często nie otrzymywał odpowiedzi bo taki post ginął w tłumie....
Pewnie już za późno na powroty bo już wogle nie jestem w temacie co się tutaj dzieje, ale dziękuję wam za "tamto" forum które było konkretne i bez syfu pobocznego:) Pozdrawiamy was dziewuszki :*
 
concita a ja osatnio wlasnie pisalam, ze cie nie ma dlugo u nas, chyba sie nie zagnasz z nami

za poodklejaniem jestem za i za pozostawieniem listy lolliszy, uwazam, ze to dobre pomysy
co do reszty to troche samodyzcypliny i moze sie uda, rzeczywiscie czasem jest cienko polapac sie o co chodzi i posty sie gubia niestety,
 
to ja chyba jestem jakaś dziwna, bo dla mnie jest zaj*****e tak jak jest, ale może to dlatego, że ja w ogóle jestem bałaganiarą ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nic bym nie usuwała, a raczej archiwizowała :-)
Fajnie będzie za kilka lat powspominać...
A tak się zastanawiałam co mi podziękowania i posty poznikały z licznika :laugh2::laugh2::laugh2:

Ej, no teraz się wkurzyłam autentycznie. Kto był tak miły i usunął założony przeze mnie temat "Mamo to ja"? Ani to stare nie było, ani niepotrzebne nie było, chyba się przydało, skoro tyle podziękowań dostałam, nie wspomnę ile się nawklepywałam tego... gdzie ja mam teraz dodać opracowane kolejne odcinki? Dzięki, ale ktoś przesadził...
 
Ostatnia edycja:
Właśnie nie bardzo póki co da się archiwizować. Przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić. ale ok - zostawiamy na razie wszystko co jest, a ja się dowiem.

sugar wątek mamo to ja? kurcze w ogóle tego nie kojarzę... nie mam pojęcia. spróbuję jakoś dojść do tego gdzie się podział i jak się uda to go przywrócimy. ale w ogóle go nie kojarzę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry