reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apel o porządek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jakie "mieć co wspominać"??? Nieraz wraca się do starych tematów, nie po to, żeby mieć co wspominać. Zresztą nie pisze się na forum, żeby za pół roku wszystko zniknęło. A temat Sugar był bardzo pomocny.
Sama moderuję inne forum już 6 lat i nie usuwamy niczego. Co najwyżej zamykamy tematy, które automatycznie spadają na koniec listy. Potem jak się czegoś szuka, to wyszukiwarka uwzględnia i takie tematy.
Wywalanie czegokolwiek to bzdura. To nie jest domowy serwerek, na którym nie mieszczą się wiadomości!!!
 
A ja jestem za archiwizacja wspomnianych tematow. Tzn zrobic tak, zeby kazda z nas miala do nich dostep kiedy zechce, a jednoczesnie,zeby nie pokazywaly sie na gorze listy. Nie wiem,czy sie dobrze wyrazilam ;-/
 
Ja też jestem za tym żeby każda z nas w chwili gdy będzie chciała powrócić do "starego" tematu mogła to zrobić. Szkoda byłoby cokolwiek usuwać bo jednak wszystkie tworzyłyśmy to forum i dużo serca w to włożyłyśmy.
Tak jak pisały dziewczyny wyżej, może tematy starsze zamknijmy i w ten sposób znajdą się na dole listy, ale Będą w ten sposób dostępne dla każdej z nas.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry