reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apel

olena

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2007
Postów
144
Miasto
Lublin
Wielka prośba, czy ktoś jest w stanie dziś ew jutro oddać krew dla dziecka?
W czwartek będzie miało operację - przeszczep skóry.
Potrzeba jest krew, sam oddałem w zeszłym tyg więc odpadam
wall.gif

Niby to że oddaję od wielu lat powinno znacznie pomóc, ale co krew to krew.
Dane do zaświadczenia
Piotr Mamiński
Dziecięcy Szpital Warszawa ul. Kopernika

Zaświadczenia można podrzucić do w/w szpitala
tam jest moja żona (Małgorzata 501-413-174)
lub ja (510-024-504)
Wielkie podziękowania dla tych którzy mogą zrobić coś dla Mamuciątka.
pad.gif
pad.gif
pad.gif




wiadomośc z forum motoryzacyjnego, chodzi o krew dla poparzonego synka naszych znajomych (moih i męża). wiem, że może trochę za późno, ale może jeszcze ktoś się zdecyduje.
 
reklama
Przepraszam, że nie pisałam, ale jestem troszkę zapracowana. Mały Pitu wraca do zdrowia, już wiadomo,że przeszczep się przyjął. Także, wszystko jest o.k. Aha, i krwi przyszło, tyle, że wystarczyło dla Pitu i jeszcze na dwa przeszczepy serca.
Ale jak wiadomo-krew- to towar deficytowy, dlatego apel jest wciąż aktualny. Zawsze się komuś pomoc może przydać.
Pozdroofki. Ola.
 
dziękuję, i przekazuję,ja krwi niestety też nie mogę oddawać- mam słabą krzepliwość, ale wszystkich, którzy mogą wysyłam.:-)
 
Do góry