reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacje, dzienniczki, etc. dla staraczek i nie tylko

Ja też mam ovuview ale jeśli chodzi o jakieś objawy to ja żadnych nie mam więc co mam wpisać. Wpisuje jak mam @ Kiedy jest stosunek jak robię testy owu jakie leki biorę mierzenie temp no jak głowa mnie boli też wpisze i jak jajniki mnie bolą to też wpisze ale jeśli nic nie dolega to też nie będę wpisywala bo nie mam co wpisać. Ja nawet PMS nie mam nie boli mnie brzuch ani piersi śluz cały cykl mam lejacy się przezroczysty
No podstawowe: krwawienia, plamienia, temp, śluz, ja też badalam szyjke, jakieś dodatkowe typu testy czy bóle.
Nie każda apka niestety ma, część tyowo kalendarzykowa.
 
reklama
No podstawowe: krwawienia, plamienia, temp, śluz, ja też badalam szyjke, jakieś dodatkowe typu testy czy bóle.
Nie każda apka niestety ma, część tyowo kalendarzykowa.
No ja szyjki macicy nie badam bo to dla mnie czarna magia A ja też nie mam do tego cierpliwości. [emoji846] jedynie co to jeszcze zaznaczam jaka jest moja @ bo plamien u mnie nie ma. No a bóli typowo brzucha piersi jajników nie mam.
 
Do góry