reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacje, dzienniczki, etc. dla staraczek i nie tylko

smutna85

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2018
Postów
105
Witajcie dziewczyny!
Chciałam zapytać czy znacie jakieś aplikacje, dzienniczki czy programy na telefon i nie tylko, które polecacie dla kobiet w ciąży, ale również dla tych starających..
Jestem na początku tej "drogi" i zastanawiam się czy w dobie dzisiejszego życia coś takiego jest? Pewnie te które już są w ciąży mają te kalendarzyki, ale czy coś dla tych starających jest również? A potem jak już "się uda" to którą apke polecacie??
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Chciałam zapytać czy znacie jakieś aplikacje, dzienniczki czy programy na telefon i nie tylko, które polecacie dla kobiet w ciąży, ale również dla tych starających..
Jestem na początku tej "drogi" i zastanawiam się czy w dobie dzisiejszego życia coś takiego jest? Pewnie te które już są w ciąży mają te kalendarzyki, ale czy coś dla tych starających jest również? A potem jak już "się uda" to którą apke polecacie??
Ja używam aplikację o nazwie mój kalendarzyk i ovuview. Jest jeszcze flo ovufriend (platna)

Jeśli chodzi o aplikację ciazowe to nie pomogę ponieważ jeszcze nie jestem w ciąży.
 
Polecam Flo , pokazuje kiedy owulacja ,wylicza @ ,nawet jeśli ma się nie regularne cykle ,a jak się zajdzie to pokazuje każdy dzień ciąży , i co się dzieje z dzieckiem i matką
 
Polecam Flo , pokazuje kiedy owulacja ,wylicza @ ,nawet jeśli ma się nie regularne cykle ,a jak się zajdzie to pokazuje każdy dzień ciąży , i co się dzieje z dzieckiem i matką
Naprawdę sprawdza się flo przy nieregularnych @? Nie wiedziałam. Możesz coś więcej napisać o tej aplikacji flo?
 
Naprawdę sprawdza się flo przy nieregularnych @? Nie wiedziałam. Możesz coś więcej napisać o tej aplikacji flo?
Tak ,koleżanki używają ,miały nie regularne cykle od 30 do nawet 40 dni , miały tą apke ,i sprawdzała się z tym co mówił gin , jak chodziły kontrolować owulację żeby zajść w ciąże , spróbuj sobie , One są w ciąży;)
 
Tak ,koleżanki używają ,miały nie regularne cykle od 30 do nawet 40 dni , miały tą apke ,i sprawdzała się z tym co mówił gin , jak chodziły kontrolować owulację żeby zajść w ciąże , spróbuj sobie , One są w ciąży;)
Super dziękuję Ci bardzo. To jest ta aplikacja z piorkiem białym na różowym tle?
 
Używam owuview. Najwazniejsze to wprowadzac jak najwiecej danych i moc wybrac metodę bo te tylko obliczajace, kalendarzykowe to słaba pomoc.
 
reklama
Używam owuview. Najwazniejsze to wprowadzac jak najwiecej danych i moc wybrac metodę bo te tylko obliczajace, kalendarzykowe to słaba pomoc.
Ja też mam ovuview ale jeśli chodzi o jakieś objawy to ja żadnych nie mam więc co mam wpisać. Wpisuje jak mam @ Kiedy jest stosunek jak robię testy owu jakie leki biorę mierzenie temp no jak głowa mnie boli też wpisze i jak jajniki mnie bolą to też wpisze ale jeśli nic nie dolega to też nie będę wpisywala bo nie mam co wpisać. Ja nawet PMS nie mam nie boli mnie brzuch ani piersi śluz cały cykl mam lejacy się przezroczysty
 
Do góry