reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacje - stara i nowa - i problemy z dostępem 21 kwietnia

W sklepie Play nie można znaleźć nowej. Są dwie różne apki. Stara jest publiczna na Androidzie. Nowa jest wyłącznie dostępna do testów z linku w wątku o teście. Sprawdź. Nie robiliśmy jeszcze wypuszczenia na Androidzie, bo stara nadal na nim działa.

A czy próbowałaś użyć najnowszej wersji? Zobacz w aktualizacjach, powinnaś widzieć wersję 2020.04.22. Ona jest świeżutka i na pewno dużo szybsza. Będę Ci wdzięczny, nawet jeśli tylko odpalisz i spróbujesz coś porobić. Dane na temat szybkości i tego, co działa wolno, trafią do naszych deweloperów (oczywiście bez Twoich danych prywatnych, tylko telemetria anonimowa). W ten sposób pomożesz nam w pracach nad nową. I napisz konkretnie, co jest dla Ciebie najgorsze. Zbieram takie informacje, żeby móc wpływać na kierunek rozwoju.

U mnie Y6 huwaie. Aktualizacja najświeższa i ta nowa wersje ściągłam z Play sklep bo stara przestała działać.
 
reklama
Przestała działać z powodu błędu serwerów po stronie programistów poprzedniej apki. Teraz już znów działa i możesz używać starej, z Play Store. Nowa może zostać równolegle (na Androidzie możesz mieć obie apki zainstalowane).
 
Forum BabyBoom.pl ma w tej chwili dwie aplikacje. Tzw. starą i nową. Stara aplikacja była budowana przez firmę Tapatalk, która zmieniła profil działalności i przestała ją rozwijać.

Ale rozumiem że ta stara aplikacja od Tapatalk to nie to samo co używanie Tapatalk i przeglądając forum poprzez Tapatalk nie mam się czego obawiać?
 
Sytuacja z Tapatalk jest dość hmm... napięta. Zmienili model biznesowy i próbują skłonić administratorów for internetowych do migracji na ich platformę. Dopóki są to tylko sugestie - Tapatalk będzie działał. Ale na moje oko sugestie są tylko wstępem, a my nie możemy zgodzić się na wyprowadzenie bazy danych użytkowników i dyskusji poza nasze serwery. Krótko mówiąc - dopóki Tapatalk nie zmienia warunków współpracy - nic Ci nie grozi.
 
Od kilku dni nie działa nowa plikacja na androida. Aplikacja się uruchamia, przez chwilę wygląda jakby coś się ładowalo, ale nie widać postów. Można wejść na swoje konto i widać katalogi. Na starej aplikacji jest ok
 
Dzięki za sygnał - pracujemy nad nową wersją, powinna być gotowa niedługo. Jaką masz wersję Androida i jaki telefon?
 
reklama
Do góry