reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aplikacje - stara i nowa - i problemy z dostępem 21 kwietnia

reklama
Ja mam pytanie, na starej aplikacji do niedawna była opcja odpowiedzi na kilka postów jednocześnie, wielocytowanie. Od kilku dni nie da się tego zrobić. To już tak raczej zostanie czy to jakiś chwilowy problem?
 
Ja mam pytanie, na starej aplikacji do niedawna była opcja odpowiedzi na kilka postów jednocześnie, wielocytowanie. Od kilku dni nie da się tego zrobić. To już tak raczej zostanie czy to jakiś chwilowy problem?
stara apka działa jeszcze tylko siłą rozpędu i będziemy musieli ją wyłączyć przed końcem roku. Nie mamy tez żadnego wpływu na to, co działa w niej lub nie :-(
 
Do góry