reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aqua Slim - nowa generacja??

K

konto usuniete

Gość
Hej dziewczyny!
Ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego specyfiku, koleżanka zgubiła 6 kilo w 4 tygodnie(piła aqua slim+zdrowa dieta i odstawienie słodyczy i pieczywa).
Można kupić na saszetki(koszt jednej około 2 zł).
Macie jakieś doświadczenia? ja zamierzam dziś spróbować, chyba nawet bardziej z czystej ciekawości;-)
 
reklama
kurcze a jak widziałam reklamę pomyślałam sobie taaaa jasne :) ale tez zakupie i spróbuje a nóż widelec hihi

kupilam sobie kiedys "linea" ale nedza taka moze i owszem troszke mniej sie chcialo jesc ale nie schudla nic hehe wiec przestalam brac bo tyle to moge zdzialac bez tabletek :) pozdrawiam
 
myśle że to jest "pic na wode" dosłownie na wode.. bajery i wszystko na temat jak chcecie na serio schudnąć to pilnujcie diety jedzcie dużo żeczy bogatych w białko i błonnik mało słodyczy napoi gazowanych i smażonych żeczy zamiast oleju oliwa i bedzie dobrze do tego troche ruchu. serio to zadziała
PS: jeść kolacje do 18 godz i lekkie śniadania np płatki owsiane czy musli :)
 
ehh, mysle,ze aqua slim to wlasnie pic na wode, jak mowi SugarbabyLove. Moim zdaniem moze warto zainwestowac w dietetyka..no nie wiem. wszystkie te tabletki i preparaty, to krotkotrwala kiepska pomoc dorazna. Ja szukam dietetyka... Moze macie kogos godnego polecenia? dopiero otwieram jakies katalogi odchudzanie, dieta, zdrowe od
 
witam
tez słyszałam o aqua slim dużo dobrego , więc kupiłam kilka na próbę, powiem tak pije już go 2 tyg. i schudłam 4 kg , oczywiście dodatkowo dieta
smak ma nie za specjalny ale nie tragiczny , ja uwielbiam słodycze i mam wilczy apetyt
a dzięki aqua slim nie ciągnie mnie do słodyczy i szybciej się najadam, nie ćwiczę bo nie mam czasu , ale dzięki temu środkowi mam więcej siły bo zawsze dieta mnie osłabiała
mi po prostu pomaga wytrwać w diecie , każdy wie co trzeba jeść by schudnąć ale najtrudniej wytrwać :)
nie namawiam do stosowania mówię jak to na mnie działa
pozdrawiam!
 
Ja niestety nie byłam zadowolona z Aqua Slim i przerzuciłam się na Lineę. Widzę o wiele lepsze efekty. Schudłam 3kg ale chciałabym zgubić jeszcze jakieś 2. Ciężko przy dziecku znaleźć czas na ćwiczenia ale staram się codziennie znaleźć pół godzinki dla siebie i wtedy ćwiczę. Nie jest to dużo, a jednak udało mi się schudnąć. Poza tym Linea zmniejsza łaknienie co w moim przypadku jest baaaardzo pomocne :)
 
Aqua Slim tak jak wszystkie inne suplementy diety wspomagające odchudzanie stosowane bez diety i aktywności fizycznej nie przynoszą efektów. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, cudów nie ma, bez wysiłku nie ma efektów. Aqua Slim można polecić przy stosowaniu właśnie diety dla osób, które nie przepadają za piciem wody mineralne, lub mające problem z wpiciem minimum 1,5 litra wody dziennie. Dla takich osób będzie to dodatkowa mobilizacja. A co do smaku, to wystarczy dodać kilka kropli soku z cytryny, wówczas mamy wodę cytrynową, a Aqua Slim daje lekko słodkawy smak bez potrzeby dodawania cukru. :)
 
myśle że to jest "pic na wode" dosłownie na wode.. bajery i wszystko na temat jak chcecie na serio schudnąć to pilnujcie diety jedzcie dużo żeczy bogatych w białko i błonnik mało słodyczy napoi gazowanych i smażonych żeczy zamiast oleju oliwa i bedzie dobrze do tego troche ruchu. serio to zadziała
PS: jeść kolacje do 18 godz i lekkie śniadania np płatki owsiane czy musli :)
ja też uważam że to bujda...to znaczy działa bo zamiast jeść to wlewasz w siebie nie iwiadomo jaką ilosć wody i się nie chce nic potem.brałam linea, i bcla i nic nie schudłam.teraz po prostu ćwicze godzine dziennie.i dla was kochane moge poleceć płyte dvd jak chcecie????mała idzie spać a ja skacze sobie.jest rewelacynja.do tego nie jem pieczywa, ziemniaków, i smażonego mieska.duzo owoców i warzyw.samo picie lub jedzenie suplentów nic nie daje.ja po 3tyg.ćwiczen codziennie wchodze w 3 pary jeansów sprzed ciązy.nie leża tak jescze super ale i tak się cieszę:))schodzą uda, oponki, brzuszek wszystko powoli ale efety widać.
 
reklama
Wspomagacze to świetna sprawa sama korzystałam ze wspomagaczy aczkolwiek trochę innych bo bardziej typowe tabletki odchudzające więc co do tych aqua slim to się nie wypowiem ;/
 
Do góry