reklama

Aranżacja wnętrz

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez K.M-B, 1 Sierpień 2013.

1. K.M-B

K.M-B Fanka BB :)

Któraś z dziewczyn zaproponowała temat aranżacji dziecinnych pokoi. Mnie sie spodobał ten temat bo musze diametralnie przerobić własne mieszkanko i chętnie poczytam Wasze uwagi. Może któraś mnie natchnie, zainspiruje. Chciałabym byśmy nie ograniczały się jedynie do dziecinnych pokoi...
    Na początek pokażę Wam sypialnie, która przykuła moją uwagę. Podoba mi się sposób oświetlenia ale kolory do mnie nie przemawiają:
    Aranżacja sypialni wystrój nowoczesny w kolorach brąz, czerń, szary, beż - projekt wnętrza #6635536, Homplex
    Co o tym myślicie?

2. ananaska

ananaska Fanka BB :)

dla mnie jak w grobowcu:-Dchoć nawet ładnie ale za ciemno:sorry2:

3. reklama
  4. K.M-B

o tym samym pomyślałam :-D
    Ale wyobraziłam sobie to w kolorze zielonym i dlatego pokazałam.

5. oregano

oregano Fanka BB :)

K.M-B Ciemne, chyba nigdy bym się nie obudziła w takim pokoju :-D Dla mnie musi być jasno, najlepiej na biało.

Też jestem na etapie urządzania pokoju. Naszej sypialni i jednocześnie pokoju dla dziecka. Na szczęście jest spory, więc może się zmieścimy, bo chce tam upchnąć nasze łóżko 180x200 (!) łóżeczko drewniane z szufladą, komodę żeby jeszcze położyć na nią przewijak i małe biurko

6. MamUśKaaa88

MamUśKaaa88 Fanka BB :)

a powiem Wam, ze mi się nawet podobają te szarości :p '
    oreganoo n o to naprawdę musisz mieć dużą sypialnię. My mamy szafę i łóżko i już "normalne" łóżeczko ze szczebelkami się nie zmieści :) będzie dostawka, a ze szczebelkami w oddzielnym pokoju

7. K.M-B

Oregano a ile masz m2 do dyspozycji? U mnie jest 14 (3,30x4,20) ale tylko jako sypialnia dla nas. Dzieci mają swoje 17m2.

8. oregano

oregano Fanka BB :)

13m2 ale coś mi się wydaje, że biurko to już nie wejdzie, chyba że siedziałoby się na łóżku o tak :rofl2:
    Jak już to wszystko tam wstawię to Wam napiszę

9. K.M-B

To podobnie, ale ja chcę w sypialni tylko łóżko i szafę. Nie będzie u mnie TV itp. bo ja nie lubię tego typu sprzętu w sypialni. Źle mi się wtedy śpi i budze się zmęczona.
    Jak znajdziesz coś ciekawego w necie to podaj link :-)

10. reklama
  11. MamUśKaaa88

MamUśKaaa88 Fanka BB :)

KMB o ja też. Mój Mąż na początku chciał bardzo TV w sypialni, ale się nie zgodziłam, bo dla mnie sypialnia jest do spania i odpoczynku, ewentualnie innych rzeczy :p a TV nie jest mi tam potrzebny :) Obecnie popiera tą decyzję

12. mb89

mb89 Fanka BB :)

ja mam krwisto czerwono- szarą sypialnie z wnęką nad skórzanym łóżkiem w której wisi wielkie lustro. Uważam ją za najgustowniej urządzone pomieszczenie w domu. Kocham takie mocne kolory. Jak dla mnie pastele są dla typowych dziecinnych pokoików. Także ja te szarości popieram, są piękne

Poleć forum