reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aranżacja wnętrz

reklama
my zmieniamy mieszkanie (mam nadzieje ze sie uda...) i tylko 2 pokoje albo aż:-D

i synek bedzie miał swój a maluch na razie z nami w duzym...i uwaga komputer z biurkiem ląduje w kuchni...nie wiem jak to bedzie wyglądało ale nie przezyje kompa i tv w jednym pokoju i mojego męża klikającego ...od razu jade do wariatkow:-Dtakze kolega ma mu od mebli jakoś wyczarować to biurko pod kolor mebli kuchennych :sorry2:

chcę też pokik synka tak urządzić zeby nie był typowo chłopięcy w przypadku np córeczki,żeby po roku się tam mogła wprowadzić lub mógł braciszek

ja chcę jasne meble i podobają się mi teraz rolety "dzien i noc" rezygnuję chyba z firanek
:sorry2:
 
Faktycznie trochę ciemne kolory, ale na jednej ścianie zrobiłabym taką aranżację, a resztę ścian dla kontrastu pomalowałabym na jakiś jaśniejszy :) My mamy tak, że jedna ściana w naszym pokoju jest szara i stoją na niej meble, a resztę mamy w kolorze brzoskwiniowym :) Ale mamy dużą sypialnię i mebelki mamy raczej jak do pokoju dziennego, niż do sypialni oprócz łoża i szafeczek nocnych :)
 
Ja jestem jakies 6-7 miesięcy po remoncie całego domu i widocznie tak bardzo cieszylismy sie z nowych pomieszczeń ze bedziemy mieć kolejnego dzidziusia no i czeka mnie kolejny remont Musimy przenieść nasza sypialnie do pokoju mojej młodszej córeczki tylko ze ona ma wszystko różowe podłogę ściany no masakra ona zachwycona ale ja tam nie wytrzymam więc muszę zmienić wszystko i teraz nie wiem w jakich chce kolorach teraz sypialnie mam biała wykładzina tapetę i bukowe łóżko które mamy od samego początku i jest nadal rewelacyjne bardzo mi sie podoba zdjęcie które wkleiła jedna z was w takim stylu ja chciałam ale jak wybieralismy tapetę spodobała nam sie ta biała no i koncepcja sie zmieniła ;) Moja starsza córkę tez eksmitujemy z jej pokoju ona ma tam czarna wykładzina z srebna nitka czaRna lampe z kryształków ściany różowe i na jednej jest szara tapeta z jakimiś potworkami do tego białe meble W ten pokoj pójdzie dzidzia zlikwiduje tapetę i wszystkie ściany pomaluje na blady błękit lub róż w zależności co będzie meble zostawie kupię białe łóżeczko i przewijak wydaje mi sie ze wyjdzie to ciekawie z ta wykładzina i lampa na koniec zobaczę jak to wyjdzie i może na ścianę przykleje wtedy małe czarne samochodziki albo motocykle a jak będzie dziewczynka to może baletnice wyjdzie tak nie typowo jak dla niemowlaka ale efekt końcowy powinien być fajny Dziewczyny wyląduja w naszej sypialni bo jest najwieksza i tam chyba zostawie wykładzine i tapetę będę musiała dokupić tylko łóżko piętrowe i jakieś regały na zabawki chyba największy dylemat będę miała z nasza sypialnia więc fajnie ze powstał ten wontek czekam na inspiracje :))))))
m
 
O znalazlam i tu was :-) przewaznie patrze tylko w subrykacje :rofl2:
Szara sypialnia piekna jak dla mnie choc reszte scian zrobilabym pare tonow jasniejszych choc dalej szare.W mieszkaniu mialam ciemnoczerwona sypialnie i bylam zachwycona a teraz mam zielona i mi za jasno...Sypialnie mamy mala i stoi tam tylko lozko (200x220) male szafeczki musze dokupic ale na nic zdecydowac sie nie moge :-( Lozeczka nie ma szans na wcisniecie.Victora pokoj musimy remontowac bo od przeprowadzki nic tam nie robilismy tylko dywan jego polozylam jego lozko,firanki i komody dodalam a tak to wszystko po starych wlascicielach jest.No ale to niestety dopieo o urlopie bo teraz maz nie ma czasu.Maluszka pokoj bedzie narazie tylko wytapetowany i wykladzina dywanowa.Co do mebli to bedzie nasz stary naroznik skorzany(rozkladany) w razie co dla mnie jak by moco nocami krzyczal czy gosci,szafa duza ,lozeczko ,przewijak w formie komody i narazie to tyle.Pozniej remontowac zamierzam dopiero po paru latach ten pokoj.
 
My od ponad roku się remontujemy i jeszcze prawie wszędzie żarówki zamiast lamp, w salonie krzesła i stół późny Gierek, a w kuchni rozwalające się szafki ale powoli idzie do przodu, gdyby fundusze były większe już dawno o remontach bym zapomniała :tak:
 
Nie wiedzialam gdzie dac pokoj najmlodszego czlonka naszej rodzinki na ktorego czekamy wiec tu wam daje :-)
 

Załączniki

  • 2013-11-08 14.19.21.jpg
    2013-11-08 14.19.21.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 154
  • 2013-11-08 14.19.53.jpg
    2013-11-08 14.19.53.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 151
  • 2013-11-08 14.20.12.jpg
    2013-11-08 14.20.12.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 146
  • 2013-11-08 14.21.35.jpg
    2013-11-08 14.21.35.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Mamuska dzieki a ta kanapa to jeszcze po Victorze bo teraz ma lozko 140x200 wiec dalam do malego pokoju,tam tez sie przyda i nawet spac bede tam mogla w razie co :tak: Ale wlasnie doszlo do mnie,ze polke musze kupic bo nie mam rzadnej :szok: Przyszlo wlasnie zamowienie jakie w necie zlozylam i projektora nie mam gdzie dac a w sumie í niani nie bede miala gdzie trzymac...Na jednej scianie,ktorej nie wdac jest ogromna biala szafa a o polkach nawet nie pomyslalam,bo w szafie ze wszystkim sie zmieszcze nawet pozniej z zabawkami...
 
Do góry