reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aranżacja wnętrz

POLCIA ja widzę wszystkie, prześliczny pokoik, jak starsza na wieść że przenosi się do większego łóżka?
 
reklama
Ciosek bo potem juz wszystko zaczeło ładnie wskakiwać....
Ona zasypia tylko na duzym łużku a jak ja przenosimy do łuzeczka to sie budzi bo czuje barierki...ona woli spać na normalnym łóżku....czekam tylko na barierki...wiec mysle że problemu nie bedzie....w weekend spałą w sypialni obłozona kołdrami zeby nie spadłą to jak zasneła tak spała az ja nie obudziłam a juz musiałam bo prawie 16godz a ona dalej spałą :-D
 
reklama
Ekstra domek, widzę,że zdecydowałaś się na przewijak na łóżeczko, też właśnie taki zamówiłam , mam nadzieje,że sie sprawdzi:-)
 
Do góry