reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aranżacja wnętrz

reklama
PB227849.jpgPB227851.jpgPB227852.jpgPB197836.jpg u nas też już przygotowania zakończone a kot korzysta z każdej chwili :happy2:
 

Załączniki

  • PB227849.jpg
    PB227849.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 144
  • PB227851.jpg
    PB227851.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 144
  • PB227852.jpg
    PB227852.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 147
  • PB197836.jpg
    PB197836.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 145
Karpula ladnie urzadzilas pokoik, wogole wszystkie pokoje dla waszych maluszkow mi sie podobaja kaciki tez. Ja jeszcze nic niemam kapletnie przygotowanego, z tym ze dzwonilam dzis o kolyske i jak na allegro sie nie sprzeda to zakupie ja we wtorek wiec cos i umnie wkoncu sie ruszy
 
Pieknaszyszunia ostatnio ma jakies napady czlowieczenstwa , ale nie wielkie np. Znosilam w wozku 19 miesiecznego maksa z drugiego pietra to szedl za nami i wozek wziol odemnie pietro nizej i powiedzial ze jak bede wracac zebym po niego zadzwonila , zadzwonilam i czekalam polgodziny pod blokiem na niego, wniosl wozek z malym po czym skwitowal jak ty dajesz rade jak ledwo ja go wnioslem na co odpowiedzialam tyle ze ja oprucz tego mam jeszcze dwoje dzieci przewaznie a reszte przemilczalam . I tyle w tym temacie ja staram sie do niego nie odzywac i unikac go...
 
smutnamama Ty nosisz wózek z dzieckiem na któreś tam piętro a jesteś w ciązy??:szok::szok:
Ja nawet jak nie byłam w ciązy a mieszakliśmy na 3pietrze to wózek zostawał na dole bym chyba musiała oszaleć żeby tachać go na górę:baffled:

Kaciki,pokoiki dla maluszków boskie:happy2:

A to pokoik moich Skarbów;
Zdjęcie-0003.jpg Zdjęcie-0002.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0003.jpg
    Zdjęcie-0003.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 123
  • Zdjęcie-0002.jpg
    Zdjęcie-0002.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 124
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry