reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aranżacja wnętrz

Piękne pokoiki !

Ja co prawda po remoncie ale łóżeczko stoi jeszcze w piwnicy i czeka na mojego m. W niedzielę złożymy to się pochwalę. Na razie będzie w naszej sypialni.
Teraz mogę Wam pokazać pokój mojego 3 latka IMG_3256.jpgIMG_3254.jpgIMG_3253.jpg
Szafę wstawiłam bo to nasza nowa produkcja hehe
 

Załączniki

  • IMG_3256.jpg
    IMG_3256.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 245
  • IMG_3254.jpg
    IMG_3254.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 251
  • IMG_3253.jpg
    IMG_3253.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 241
reklama
łózko to spadek po dorastajacym kuzynie mojego synka, a malowidła no cóż dziecko chce krokodyla to mama rysuje pokrakę krokodyla. :-D
 
Pieknaszyszunia ostatnio ma jakies napady czlowieczenstwa , ale nie wielkie np. Znosilam w wozku 19 miesiecznego maksa z drugiego pietra to szedl za nami i wozek wziol odemnie pietro nizej i powiedzial ze jak bede wracac zebym po niego zadzwonila , zadzwonilam i czekalam polgodziny pod blokiem na niego, wniosl wozek z malym po czym skwitowal jak ty dajesz rade jak ledwo ja go wnioslem na co odpowiedzialam tyle ze ja oprucz tego mam jeszcze dwoje dzieci przewaznie a reszte przemilczalam . I tyle w tym temacie ja staram sie do niego nie odzywac i unikac go...
to po co ci taka kula u nogi???
nie czujesz do niego obrzydzenia???
a z tym wozkiem to mega przegiecie, tak sie dajesz i faktycznie czlowieczenstwo jak sie patrzy, heh
wez go kopnij w du.pe no chyba ze ci tak jest dobrze...
 
tiluchna - wieszaczki z sukieneczkami i ciuszkami mnie urzekły :) są świetne :D i niezły pomysł!

KMB - pokoik przez ta tablice to wyglada jak sala lekcyjna :) ale pewnie jest to super praktyczne bo przynajmniej nei masz scian pomalowanych :) A szafa świetna, w ogole niezły pomysł na te szuflady oddzielnie otwierane a skrzydła na górze. Nie widzialam tego jeszcze. U nas drzwi sie wypaczyły troche w szafie i słabo jeżdża, bo sa bardzo wysokie :/ wkurza mnie to troche, ale pewnie niewiele juz sie da zrobic..
 
lucere - szuflady są na dole bo nie mogłam dostać płyty na 3 metry wysokości. Wszystko jest na 2,80 a u nas w mieszkaniu jest 3,03 stąd te szuflady, ale w sumie jestem zachwycona bo sa bardzo praktyczne. Sami ją projektowaliśmy i składaliśmy. Firma nam wszystko docięła i okleiła. Jak sie dowiadywałam w Komandorze o cenę i projekt to by nas 2 razy tyle wyszło. Ta ma 1,40 na 3,00 a druga w sypialni 1,95 na 3,00. Tak więc więcej mebli nie trzeba :-D
Drzwi, to chyba musisz płyty wymienić my mamy 18mm.
 
KMB - wow! to ja myslalam że u nas jest wysoko, bo mamy 2,70 m. A szafa nowa, roku naweet jeszcze nie ma.. Dlatego tym bardziej mnie to wkurza. Drzwi się wygięły i nie jeżdża tak jak powinny i sie zazębiają o siebie. Inna sprawa że mamy troche nie równą podłogę..W środku jest min niżej, bo nie ma wylewki tylko jest drewniana.. ehh.. No nic. Wymysliliscie super z szufladami i bardzo praktycznie! :)
 
reklama
Do góry