reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Aranżacja wnętrz

reklama

Melcia9

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to ja zawsze szukam inspiracji w internecie, bo obecnie jest bardzo dużo stron na których można znaleźć pomysły na urządzenie pomieszczeń. Niedawno mieliśmy remont sypialni i udało mi się samodzielnie zaplanować wystrój z czego jestem naprawdę dumna. O dziwo, nawet mężowi się spodobało. :)

Sali-Mali

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja mam bardzo wysokie mieszkanie i ciągle problem z firankami ;-)

Rozwiązania
0
Ja ostatnio zabrałam się za remont pokoju mojego syna. Najpierw trochę pomysłów, inspiracji zaczerpnęłam z internetu. Zależało mi żeby pokój był przytulny, żeby było miejsce do zabawy i zabawek. W artykule -Link do: Przytulny pokój dziecięcy – czyli jaki? - W jak Wnętrza, znalazłam fajne porady, ciekawostki jak ten pokój urządzić. Synkowi nowy pokój bardzo się podoba, a ja jestem dumna z siebie, że dałam radę urządzić tak pokój, sama! :)

Rozwiązania
0
Mi się podobają ciepłe kolory, te z jasnych odcieni. Dziecku też się podoba...., chociaż pewnie mu wszystko jedno ;)

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
reklama

pavlika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny sama rowneiż szukam pomysłu na kuchnię. Co Waszym zdaniem jest lepszym rozwiazaniem?

Pierwsza opcja to postawienie stołu, jednak nie jestem przekonana co do wysokości bo jednak praca przy nim nie będzie tak wygodna jak przy blacie.

Druga opcja to postawienie w kuchni wyspy, a z drugiej strony postawienie takich hookerów kuchennych:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaja_10 Archium styczeń 2010 226
kasia_z Dzieci urodzone w grudniu 2006 1157

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry