reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasiulka, szybkiego rozwiązania, łez szczęścia w oczach i szybkiego powrotu do domciu, bedziemy pojutrze trzymać kciuki!!!!!!!!!
 
reklama
Kasiulka no to już pojutrze ujrzysz swoją dziecinkę :tak::-);-) w takich momentach to ja zazdrość czuję :-D chociaż moja to niech jeszcze posiedzi w brzuszku :-)
 
GRATULACJE !!!

Czyli pierwsza "Gdańszczanka i okolice" rozpakowana :-)
Jeśli utrzymaliby mój termin, to jutro byłabym druga... A tak siedzę i czekam...
 
Asiunia ja pewnie z "Gdańsk i okolice" będę ostatnia na tym forum która urodzi :-D ale chociaż zdacie mi relacje szybciej ;-)
 
ja miałam takie bóle jak na okres, tylko trochę mocniejsze, powtarzały się najpierw co 25-30 minut, potem co 10-15, potem co 8 a ja zajechaliśmy do szpitala (w sumie po 6 godzinach skurczy) to miałam już rozwarcie 5cm... czop oszedł mi w szpitalu, a wody to w ogóle w trakcie akcji, jak już miałam 10cm..
 
kasiuLLka, powodzenia w cc :-)
dzięki za trzymanie kciuków, ale u mnie nadal się nic nie dzieje :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry