reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
eve , jest to normalne i nie ma co panikowac:-) mojemu malem spadla o prawie 200 g ,a potem zaczal przybierac i rosnac w oczach!
 
reklama
Oczywiscie ze tak sie moze dziac.Jezeli dziecko nie jest dokarmiane butelka a wiele kobiet ma na poczatku tylko siare a nie od razu potoki mleka,wiec i dzidzia ma diete;-) Jest to tzw fizjologiczny spadek wagi-trwa kilka dob i nie powinien przekraczac 10%.Moja coreczka spadla w 2 dobie i bylo to rzedu 2% bo ma wpisane w ksiazeczke zdrowia:tak:Potem juz wyszlysmy ze szpitala po 6 dniach z waga wieksza niz urodzeniowa a w tej chwili po 2 tyg od wyjscia ze szpitala przytyla prawie 0,5 kg bo sie w czoraj w przychodni wazylysmy:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to jednak dobrze słyszałam :-)
wiecie, przygotowuje się psychicznie. Dowiedziałm się własnie, ze w tym szpitalu w którym chcę rodzić jest zakaz odwiedzin (grypa), więc osoby z zew. nie będą mogły mnie odwiedzać, więc wolę upewnić się co do pewnych rzeczy, zeby nie tracić głowy :-) Chyba, że do czasu mojego porodu zakaza zostanie anulowany.
 
Agnieszka - Ty się nie bój, tylko się ciesz! I dobrze Dominika radzi - poczytaj opisy Dziewczyn, które cesarkę mają już za sobą - mnie bardzo podniosły na duchu... Pozdrawiam!:-D
 
Agnieszka pomysl sobie ze idziesz po prostu na operacje,ale taka superowa i przyjemna bo efektem bedzie Twoja dzidzia:tak:

Tak,tak-podmywaja i zmieniaja podklady pielegniarki.
 
Będę mieć cesarkę 20 marca.
W związku z tym mam pytanie - czy cesarkę może utrudniać fakt, że mam dość dużo tłuszczyku na brzuchu? Znajoma nastraszyła mnie, że blizna może nie chcieć się goić...
 
powiem wam że nie spodziewałam się że ten czop jest taki wielki .... jak wczoraj mi to wyleciało(na papierze toaletowym po siusianiu) z krwią-taką starą to myślałam że tego jest dużo i wyszedł cały... wieczorem u gin jeszcze na rękawiczce został jeszcze jeden taki glut... i jeszcze dzisiaj wyleciało troszkę:szok:

Laila, ja jestem strasznie ciekawa, jak taki czop wygląda:-D Aha, czy on zawsze musi byc z krwią? czy moze byc sam glutek? Mojej siostrze odchodził po kawałku ze 2 tygodnie, a moja kolezanka w ogóle go nie zobaczyla, chyba juz w trakcie porodu jej odszedł:confused:
 
ja też się boję - chociaż terminu jeszcze nie znam - ale faktycznie. Opisy dziewczyn sabardzo optymistyczne. Teraz zaczynam trochę panikować, że cos mi się stanie,:baffled: ale przy sn pewnie marudziłabym tak samo. To chyba taki naturalny strach- ale mówię. jeszcze jestem przed rozmową z lekarzem o całym zabiegu, więc możeon tez mnie uspokoi. Mamy marzec... zaczynamy się jak widze troche rozpakowywac powoli... :-)
 
Wiadomosc od Maniulki:
Hej co tam u was cioteczki?U mnie bez zmian skurczy brak czekam caly czas a tu nic chyba kota dostane jak nic sie nie ruszy samo to moze zaczna cos robic od srody ale ja mam jeszcze odrobine nadzieji miewam skurcze i bole ale zaraz przechodza i to tyle.
 
reklama
Vinniki - niepotrzebnie Cie znajoma nastraszyla; ja tez mam sporo tluszczyku i za tydzien bede miala druga cesarke; owszem, jest to troszke klopotliwe dla lekarzy, bo lepiej jak nie ma nadwagi, ale rana tak samo sie goi; zreszta gojenie rany i dochodzenie do siebie po kazdej operacji, czyli po cesarce tez, to indywidualny proces kazdej z nas; wiec glowa do gory - bedzie dobrze; trzymaj sie;
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry