reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mnie kuje w roznych miejscach raz odczuwam mniej więcej na wys jajników kłucie takie a innym razem wyzej jak by w boku nie wiem roznie i z wyrostkiem nie mialam nigdy nic wspolnego nigdy nie miałąm wycinanego ani nic. czyli nie zawsze od tego.
 
Ja jestem na zwolnieniu od konca sierpnia czyli od 12 tc.Nie mialam zadnych dolegliwosci ale ginka mnie wyslala na L4.Podobno u niej taka praktyka ginekologiczna ze z chwila jak zaczyna sie formowac lozysko to ciezarne out z roboty.
Aaaa zapomnialabym dodac,ze mialam wg niej mala macice i to tez byl powod.Tzn przed ciaza jako sam organ mowila ze mam macice malych rozmiarow;)
 
ja jestem na zwolnieniu od 1 sierpnia...czyli od 7 tyg ciazy...przez to ze juz 3 razy poroniłam i ciaza od poczatku była zagrozona i na podtrzymaniu...

co do witamin to ja słyszałm to samo co justine-dieta zbilansowana załatwia wszysko-niestety nie jest łatwo trzymac sie diety ciazowej....codzienna dwunastka-te z was które maja "w oczekiwaniu na dziecko" czy "dieta przyszłej matki" wiedza o czym mówie....tak wiec codzienna dwunastka wymaga nie tylko stania przy kuchni ale i jedzenia co 2-3 godziny co dla pracujących jest praktycznie nie wykonalne
 
ja wyrostka nie miałam usuwanego, ale twierdzę że to od niestrawności - przynajmniej w moim przypadku :tak:
na zwolnieniu jestem od 14 sierpnia, od 11tc, z powodu krwawienia i wcześniejszego poronienia
 
cały dzień mnie dziś zgaga męczy :-( i cały dzień staram się coś podjadać, bo jak jem i chwilę po jedzenia to nie czuję .... ale nie mam nawet pojęcia co pomaga zwalczyć zgagę bo nigdy nie miałam takiego problemu, mama radziła co by się mleka napić, ale psikus i nie ma :-(
 
Ja mam zgage codziennie juz od dawna lekarka przepisała mi 2 razy dziennie ranigast ale staram się brać w sytuacjach krytycznych,na co dzień popijam mleko i podjadam migdałki pomaga:-)
 
Czyli to mleko jednak skuteczne jest? W takim razie jutro się zaopatrzę w mleko i migdały, choć mam nadzieję, że do jutra mi minie:-)
 
No powiem ci ze zgaga to taka naturalna przypadłość w ciąży i chyba nie raz będzie ci towarzyszyć wiec lepiej sie zabezpieczyć :tak:ja wczoraj miałam niezły ubaw żeby kupić migdałki w Norwegi ale znalazłam dziwne jakieś bo obrane z tej skórki troche inaczej smakują ale są to najważniejsze :-)
 
reklama
Dziewczyny ktorej twardnieje brzuch?I kto bierze diprophulinum, fenoterol, isoptin?
Lekarka badajac mi wczoraj dno macicy uznala ze mam za twarda macice.
Aha,porownalam dlugosc szyjki z 13 tc i 23 tc i widze ze w 13 tc miala 43 mm a w 23 tc 34 mm czyli skrocila sie prawie o centymetr.Lekarka na to nie zwrocila uwagi,powiedziala ze szyjka jest OK.Czy wiec ten centymetr mniej to nic takiego?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry