reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
na zgagę ja też ostatnio migdały podjadam - działają :-)
Sara, nie pomogę, nie znam się na takich aż zawiłościach - może lepiej zadzwonić do lekarza i się zapytać?
 
reklama
Witam wszystkich
Jeśli chodzi o kłócie w boku to chyba to normalne i wynika z rozciągania sie macicy - tak twierdzi mój lekarz. Pomaga na to no-spa, wiem bo sama biorę bo mnie brzuch boli przez całą ciążę.
Przed ciążą miałam też problemy z zaparciami, teraz biorę no-spę i nie mam z tym żadnych problemów, regularnie biegam do kibelka - więc może warto spróbować. Podobno ten lek nie szkodzi w ciąży a może akurat przyniesie ulgę
 
no-spa niby nie szkodzi, ale jak się ulotkę poczyta to tak do końca bezpieczna nie jest bo przenika do łożyska...
a mi chodziło o bóle po prawej stronie, ale wysoko, pod żebrami - i to na pewno nie jest rozciąganie więżadeł macicy, tylko niestrawność raczej...
 
Dziewczyny ktorej twardnieje brzuch?I kto bierze diprophulinum, fenoterol, isoptin?
Lekarka badajac mi wczoraj dno macicy uznala ze mam za twarda macice.
Aha,porownalam dlugosc szyjki z 13 tc i 23 tc i widze ze w 13 tc miala 43 mm a w 23 tc 34 mm czyli skrocila sie prawie o centymetr.Lekarka na to nie zwrocila uwagi,powiedziala ze szyjka jest OK.Czy wiec ten centymetr mniej to nic takiego?
Moja ginka uważa, że szyjka do 30mm jest ok, poniżej robi się za krótka.
 
vinniki-co lekarz to inne zdanie...moj ostatnio mi powiedział ze wiele zalezy od długosci poczatkowej-ja mam mała macice i w zwiazku z tym krótka szyjke...w 12 tyg miałąm 42 mm- w 20 tyg 38 mm...niby roznica niewielka ale jesli bedzie to szlo takim tempem.... moze byc niebezpiecznie

czytałam ze któras bierze fenerol...na co to i po co?
 
maniulka to ten lek jest na nadciśnienie :confused::confused::confused: przecież ja mam bardzo dobre :happy2::-p:tak: ja myślałam że to jakieś rozkurczowe czy coś podobnego albo przeciwbólowe jeszcze nie wykupiłam recepty dopiero jutro pójdę do apteki ale jak to na nadciśnienie to nie kupię bo mi nie potrzebne...

 
reklama
Modroklejka ja biore fenoterol (+ isoptin) na twardniejacy brzuch.Faktycznie po tych lekach brzuch jest miekki-taki balonik-flaczek bo wczesniej mialam balonik jakby napompowany.Tez masz mala macice?Ale rozumiem ze przed ciaza jako maly organ?Czy w ciazy?Bo ja w sensie ze przed ciaza czyli ze jak przecietna macica ma powiedzmy 7 cm to ja mialam 5 cm,stwierdzili mi to ze 2 lata temu ale podobno bez wplywu na plodnosc bo macica sie rozciaga,jednak moja ginka stara sie monitorowac.Dno macicy mam podobno idealne na kazdym badaniu wiec nie ma sie czym martwic.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry