reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
avanti85 Aspargin biorę jako dodatek tylko do leku na nadciśnienie a ogólnie to jest suplement diety wzbogacony o magnez i potas na pewno nie zaszkodzi Ci a wręcz pomoże, wspomaga też prace serduszka które teraz pracuje za dwoje:-)
 
reklama
sara...ja nie dosc ze miałam mała macice przed ciaza-ok 4,5 cm- to jeszcze mam czesciowo przegrodzona-tzw macice dwurozna lub w kształcie serca...
 
Modroklejka,uda sie zobaczysz i zycze ci 3 zdrowych dzieci tak jak chcesz:-)
Ja z kolei mam ogolnie tez male serce - tzn niby normalne ale jak to lekarz kiedys zazartowal ze jakby mi robili sekcje zwlok (fajny zart nie?) to z wielkosci moich organow okresliliby mnie na jakies 16 lat ;-)Ogolnie jestem drobnej budowy (mam na mysli przed ciaza bo teraz to ten brzuchol deformuje sylwetke i wygladam jak slon),aczkolwiek nie mam na mysli wzrostu tylko budowe kosci ze sa drobne.
 
mnie dzisiaj potwornie boli lewa częśc brzucha\:((( w nocy do tego stopnia ze wziełam 2 apapy. oo rana mam to samo....
 
a mnie bardzo boli spojenie łonowe - czasami ledwo mogę chodzić :-( częściej z prawej strony, ale dzisiaj dla odmiany z lewej :-(
 
Hej Ola ja mam dokladnie to samo raz bardziej jedna strona raz bardziej druga masakra czuje sie jakby mnie tam ciezarowka przejechala ciekawe czy to cos powaznego z tego co czytalam to jest normalne ale czy to prawda?
 
podejrzewam że normalne, bo moja lekarka się wcale nie przejęła, jak jej o tym powiedziałam...
 
Hej dziewczynki!

Muszę się Wam dzisiaj poskarżyć, od wczoraj czuje się nie najlepiej, od wieczorka strasznie spina mi się brzuchol, a dzisiaj nie wiem dokładnie co, ale w okolicy krocza boli, czasem mam wrażenie, że to spojenie, a czasem że pachwiny, ból jest różny, raz boli bardziej z lewej tak jak teraz, a raz z prawej. Hmm
Ja ginkowi o tym mówie za każdym razem, odpowiada mi, że tak musi być, ponoć jakieś więzadła w ciąży się poluźniają w ten sposób a i powiedział cyt. "poród wszystko zabierze";-)
 
reklama
dokładnie kasiuLLka, mówią że to jest normalne... ale mnie też jak czasem zaboli albo strzeli mi w stawach to się ledwie ruszam :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry