reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczynki, już znam najprawdopodobnie co jest przyczyną moich bóli krocza i pachwin, nie rozejście się spojenia łonowego, ale....ułożenie dzidzi.
Niunia jest ułożona pośladkowo:-(, jak nie wróci do właściwej pozycji to cc.się zakończy. Ale nie przeraża mnie to wcale bo Mikołajka też urodziłam przez cc.:tak:
 
reklama
dziewczyny ja mam pytanie..
Mój dzidziuś jak na razie ułozony jest poprzecznie więc jeśli się nie obróci to też cc mnie czeka czego się bardziej boję niż naturalnego porodu:-( nigdy nie miałam żadnej operacji:-(

A po drugie slyszałam takie MITY że po CC gorzej jest schudnąć niż po naturalnym porodzie, czy to faktycznie jest prawda??
Jak pisze jakieś głupie rzeczy to sorki, ale właśnie po to się pytam Was czyli już kobietek które mają za sobą jedną ciążę.
 
madzik, wszystko zależy od osoby - to chyba nie ma znaczenia czy cc czy poród sn... raczej czy dużo się przytyło, czy karmi się piersią (bo wtedy macica szybciej się obkurcza), czy coś się robi "w temacie" powrotu do formy ;-)
 
ja słyszałam ze dziecko przed porodem 2 tygodnie obraca sie samo take moze ulozy jescze ja moj maluszek w 18 tyg ulozony byl posladkowo a teraz jest juz glowkowo
 
Madzik czasem inaczej nie da się urodzić, czasem cc.to jedyne wyjscie, ale głowa do góry, nie jest tak źle, szczególnie jeżeli wytłumaczysz sobie, że innej drogi wyjścia dla Twojego dziecka nie ma, ja poprzednio tak właśnie sobie tłumaczyłam, i strach mijał.
U mnie te szykuje się i tym razem kolejna cesarka, i wiesz co już się tak nie boję, zapewne każdej "przyszłej cesarzowej", nie tylko Tobie czy mnie kłębią się setki różnych myśli w głowie, mnie np. czy się z narkozy wybudzę...
 
no mam nadzieje ze faktycznie zależy to od tego czy się karmi itp.. tak mnie nastraszyły te rzeczy o tym chudnieciu... Ale na wagę uważam aby za dużo nie przytyć choć mam problem z puchnięciem i zatrzymywaniem wody:-(

Legenza fajnie ze dzidzius się ułozyl glówkowo:tak: Nasz na razie systematycznie w dół brzucha kopie, jakos ta pozycja chyba mu najbardziej odpowiada.. Nam z kolei pani doktor na USG powiedziała ze najlepiej że powinien sie do 32-34 tydzień ciązy ale i tak ma wtedy malo miejsca na to.. A najlepiej by bylo jakby się już teraz tak ulozył i tak pozostał...

A właśnie mam pytanie.. czy któras z Was ma problemy z zatrzymaniem wody i puchnięciem?? ja mam straszne wahania wagi.. jednegno dnia waże 2 kg więcej( na czczo i po toalecie sie wazę ), a drugiego dnia doslownie 2 kg mniej.. i jaka ja mam wage przyjmowac?? A czasem rano sikac mi się nie chce a potem sikam i sikam i waga spada bardzo..
 
powiedzcie mi czy wy tez co doslownie 10 minut musicie isc siusiu wypilam dzisiaj rano kawe a raczej mleko z kawa i herbatke i co 10 minut w toalecie laduje nawet jak nic nie pije przez caly dzien to mam tak samo czy to normalne?
 
Witajcie Mamusie!

Postanowiłam założyć wątek-abyśmy mogły się informować co się z nami dzieje, jak nie pojawiamy się na BB.
Ja mam numery tel do niektórych z Was, porozsyłam Wam swój...Jeśli któraś wyląduje w szpitalu to będziemy się informować co i jak nie angażując naszych facetów kochanych.
Wydaje mi się że taki wąteczek przyda się zwłaszcza gdy zacznie się czas porodów i częstszych wizyt w szpitalach na obserwacji.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry