reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

midnight

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2008
Postów
2 099
Cześc dziewczyny, odpewnego czasu mam kłucia w boku, zwłaszcza prawym,czy to cos poważnego? Czy też miałyście takie dolegliwości? Ja mam tak często... Np.dziś wieczorem... Rano jak szłam do pracy i zbyt szybki był mój marsz..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja również wyczuwałam czasami kłócie, taki ból - kłócie w brzuszku. Mój Ginekolog poradził mi na takie bóle Magnez B6, i pomaga :-)
 
Od drugiego tygodnia biorę magnez forte 100 mg bo miałam straszne skurcze łydek. Przez jakiś czas ustały i przerzuciłam się na Prenatal ale znów skurcze łydek powróciły więc i ja wróciłam do magnezu i foliku ale to raczej nie pomaga... bynajmniej mi...
 
midnight, co do tego kłucia w boku to prawdopodobnie po prostu niestrawność - ja też tak mam od czasu do czasu, szczególnie wtedy gdy zjem coś "cięższego"; raz nawet miałam taki atak, że myślałam iż to wyrostek... nasze "flaczki" muszą się gdzieś poupychać za rosnącą macicą, więc czasem coś się może zblokować
 
Kurcze to nie wiem, mi Magnez (Dokładnie SLOW MAG B6 - tabletki dojelitowe) bardzo pomagają, nie mam skurczy, i mam nadzieje że nie będę miec :-) Nio i biore też Folik, to co Ty.
 
ja biorę stale prenatal complex ascofer i doraźnie magnez(ból ręki uda-mieśnie)
u mnie najbardziej dokucza krzyż jak dużo chodzę i jak się zapomne i położe na plecach.... i głowa-ale u mnie migreny to norma
 
Hej dziewczyny, ja miałam też takie dlorgliwości, najpierw skurcze łydek nad kostkami, na szczęście odpuściły już, ale teraz mam bóle podbrzusza, mój ginek przypisał mi Aspargin (potas+magnez), i narazie jest ok.
Co do innych dolegliwości, wczoraj wieczorkiem, bolały mnie bardzo jelita, bo najadłam się na noc pistacji. Kto je orzechy na noc, przed samym snem.;-):-(
 
mnie na skurcze wszelkiego pochodzenia lekarz zalecił magnez z potasem-ja akurat łykam magne balans....ale wiem ze nie działa jak sie nie bierze regularnie...po ok 2 tyg dopiero jest efekt...przynajmniej tak mi lekarz mowił
 
Dziewczyny a co z zaparciami? Nie macie problemu? Bo osobiście to prawie włosy drę sobie z głowy. Od kilku dni jem suszone morele, chociaż śliwki bardziej są zalecane bo daja szybszy i mocniejszy efekt. i czekam na efekt. twarda sztuka ze mnie. Ciąża przebiega bez dolegliwości, nie było nudności, wymiotów, zadnych skurczy czy jakiegokolwiek bólu. To teraz będzie jedyna przypadłość jaką najgorzej będę wspominać.
 
reklama
Eh mi na zaparcia zawsze pomagają kwaśne jabłka. Inni twierdzą, że dobrym sposobem jest też maślanka. Może spróbuj ....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry