reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc dziweczyny ja znowu w nocy z soboty na niedziele miałam okropny ból brzucha nawet ruszyć się nie mogłam myślałam że zaraz urodze :baffled::szok: ale rano przeszło ale za to na wieczór zaczęłam plamić i dzisiaj też plamie zaraz będę dzwonić do swojego ginka zobaczymy co mi powie mam nadzieje że to nic złego bo brzuszek już nie boli :no:
Avanti, koniecznie do lekarza, takie plamienie może być z łożyska, albo z szyjki - pewnie nic się nie dzieje groźnego dla dzidzi, ale konieczna konsultacja z lekarzem!!!! Trzymaj się, daj znać po wizycie.
 
reklama
Sara to napewno nie od ciasta,ja tak czesto mam jak cos zjem i dzidzia kopie w gore tak jak Twoja to tez mi sie tak robi.
Nawet ostatnio to mialam dosyc wody mineralnej bo ja tez czulam w gardle-czasami masakra,czuje to przez jakies 3-4godz,czasem codziennie a czasem nie.
Ochyda i nawet nie wiem jak sobie radzic z tym
 
ja na zgagę biorę piętkę chleba i jem czasami przechodzi a jak nie to renni...;-):eek: o i słyszałam że łyżka cukru jest dobra ale ja nie próbowałam...

 
hej dziewczyny

czy miała któraś z was ból nogi,uda ? tak z tyłu pod tyłkiem wchodzi mi taki ból jakby ktoś wtykał mi igłę taki dziwny na wylot, trudno opisac ale boli tak strasznie że muszę pwłóczyc nogą z schody to już masakra do pokonania :baffled: boli przeważnie jak chodzę (a nie chodzic się nie da przy żywym trzylatku i szczeniaku)

w sobotę miałąm jechac na pogotowie ale wolałam nie, bo każdy zna nasze pogotowia :angry:
w niedzielę lekko przeszłio a dziś na nowo

co to może byc ? wiem że siostrę w ciąży strasznie pachwiny bolały ale to nie aż taki ból od którego nie można chodzic no i u mnie to nie pachwina tylko tak udo pod pośladkiem i czasami promieniuje na pachwinę :confused:
 
kredka- a moze to rwa? mnie bolało masakrycznie na poczatku ciazy, był jakis ucisk na nerw...teraz na szczescie przeszło, ale miałam takie chwile ze chodziłam na czworakach po domu!
 
na zgagę herbata miętowa nie jest polecana, bo działa jakby rozluźniająco na żołądek, zamiast zamykać go... coś w tym stylu.. ja jem migdały

kredka, to musi być ucisk na jakiś nerw :baffled:
 
kolorowa kredka mozliwe ze to rwa kulszowa,bo mnie to dopadlo na poczatku ciazy tak jak Modroklejke ale odpuscilo, a teraz cos czuje ze powraca.
 
reklama
Kolorowa kredka, mi to też wygląda na rwę kulszową, niestety i mnie to wcześniej dopadło, ale teraz jest ok, poprostu trzeba to przeboleć...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry