reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzięki dziewczyny za podpowiedź
ja w zasadzie nie wiedziałam jak ta rwa się objawia i że to może byc to
teraz po prostu muszę mocno się z mikołajkiem nagadac żeby zechciał zmienic pozycję i podszedł może troszkę wyżej ;-) może będzie lepiej :tak:

dzięki i pozdrowionka
 
reklama
dziewczyny czy któraś z was miała zapalenie dróg moczowych ja mam właśnie i wylądowałam na pogotowiu w środe z bólem krocza i nerek masakra ...:-( biore antybiotyk mam nadzieje że ta infekcja nie zaszkodzi dzidzi...:no::confused:
 
avanti...wiem ze na problemy z pecherzem pomaga zurawina-pic herbatke i jesc suszona...a antybiotyki masz pewnie tak dobrane zeby nie szokdziły maluszkowi
 
dzisiaj w nocy złapał mnie taki skurcz łydki że się popłakałam, męża obudziłam i mi bidulek próbował to rozmasować..... koszmar:crazy:
 
Laila, ja mam praktycznie codziennie ok.4-5 nad ranem pobudkę właśnie z powodu kurczu łydek (lub łydki). Wiem jak to boli, ja wtedy staram się powoli wstać i rozchodzić. Czasem pomaga...
 
Laila ja mialam raz jedyny w ciazy taki skurcz lydki ale tak bolesny ze ciezko opisac.Normalnie w glos wrzeszczalam ku**a bo nie moglam opanowac bolu.Potem pol dnia kustykalam i czulam ze jeszcze mnie boli.Na takie cos pomaga magnez-jesli masz go niewiele w witaminach dla ciezarnych to jakis preparat,ale nie wiem jaki bezpieczny.Ja suplementuje naturalnie-banany,kakao itp.
 
Mnie właśnie też w nocy łapią takie okropne kurcze łydek.A i witaminy biorę regularnie ..... I dziwne, że to tylko nocą łapie a w dzień nic....
 
ja przyjmuje dodatkowo magnez ale wziełam też nospe-rozkurczowa to może też pomogła ale noge czuje do tej pory a stało się tak ok 4 w nocy
 
reklama
JA prawie codziennie biore magnez bo tez mam te skurcze,praktzcznie od poczatku ciazy.Na poczatku sie mordowalam z tym budzilam po 2lub3razy w nocy,ale potem doktorka zalecila magnes,i biore go dosc dlugo ale i efekty sa.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry