reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dziewczyny idziecie jak burza !
gratulacje dla dzielnych mamuś, szczęśliwych rodziców i zdrówka dla nowych maluszków !

pozdrowionka
 
ja tez dopisuje sie do cesarzowych:-)
byłam dzis u gina i w czwartek 5 marca o 8 rano bede miała cesarke - z usg wyszło ze córcia wazy ponad 4500:szok: a wymiary główki i brzuszka sa ponad skale i ze nie ma szans na naturalny bo mała utknie i dopiero moze byc problem. Nie chce yzykowac ze na sile bede ja wypychac.
Poza tym mam mało wód bo tylko 5 AFI:szok: a miesiac temu miałam jeszcze 14. Kurcze to co sie dzieje z tymi wodami:baffled:
musze tylko dotrwac do czwartku
 
Kitki - ale wiadomość !!!! :-):-):-)
Na pewno dotrwasz. Trzymaj się cieplutko, powodzenia :tak:
Wygląda na to, że będziesz miała dużą córeczkę :tak: To dobrze. Tak patrzyłam na liście naszych marcowych maluszków, że takie malutkie się rodzą. Ale i tak najważniejsze, że zdrowe :tak: Czego i Tobie oczywiście życzę.
A do czwartku juz tak blisko :-)
Dobrej nocki i nie denerwuj się za bardzo!
 
Kitki no to jutro wasz ważny dzień z córcią ;-) ujrzysz swoje maleństwo :-). No i będziemy mieli kolejną mamuśkę ;-).
 
Ja też mam mieć cesarkę, ale nie wiem kiedy bo mój lekarz nie dał mi skierowania powiedział, że lepiej jak będę mieć bóle porodowe bo macica szybciej się kurczy po porodzie. Wolała bym chyba wiedzieć kiedy będę mieć tą cesarkę z jednej strony, a z drugiej to będzie niespodzianka dla całej rodzinki :-)
 
ja jeszcze nie przeterminowana, ale juz tez bym chciała zeby sie zaczeło...juz mi niewygodnie i nudzi mi sie na maxa....

poza tym miałam nadzieje ze mały wyjdzie przed 15 marca-bo 15 marca moj maz ma 30 urodziny i wolałabm zeby moje dziecko miałao 29 letniego ojca:-D:-D:-D
 
reklama
wczoraj juz nie zajrzałam...

Firehead-a tak narzekałas....GRATULACJE!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry