reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

archiwum-groch z kapustą

Witam wszystkich na forum, nazywam się Karolina Winiarska i od dłuższego czasu zajmuję się fotografią. Głównym celem mojej działalności jest fotografia ślubna, jednak nie jest mi obca fotografia dziecięca i rodzinna.
Zdjęcia dzieci , sesje we dwoje oraz inne fotografie są wspaniałą pamiątką na całe lata.
Wykonane fotografie podczas sesji otrzymują państwo na płycie. Wszystkie zdjęcia poddawane są obróbce w profesjonalnym programie graficznym, oraz gotowe do wydruku.
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia fotoksiążki, która jest wspaniałym dopełnieniem sesji a także piękną pamiątką na lata.
Z okazji nowego roku postanowiłam zorganizować konkurs, który jest skierowany do najmłodszych dzieci- noworodków do 2 miesiąca życia.

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszam do wysłania zdjęcia waszego dziecka na adres info@fotografialubin.pl z dopiskiem KONKURS.
W treści wiadomości proszę o podanie imienia dziecka oraz rodzica, a także miejsce waszego zamieszkania.
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę jedną, lub dwie osoby, dla których wykonam sesję zdjęciową.
Konkurs trwa do końca stycznia a sesja odbędzie się w lutym ( termin zostanie ustalony indywidualnie).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych
www.fotografialubin.pl
 
reklama
Hej dziewczyny, zrobiło się ciepło i zaczęliśmy wychodzić częściej na świeże powietrze.
Zamiast kręcieć sie po uliczakach osiedlowych ostatnio jeździmy do parku. Jeżeli czasami odwiedzacie Park Andersa, to napiszcie, poznajmy się i spotkajmy na ławeczce.
 
Cześć, a Park Andersa to ten przy Aquaparku czy ten kawałek dalej za Spiską, który jak ostatnio odkryłam jest wielki :tak:
Zresztą nie ważne, my często spacerujemy w tych rejonach :)
Nawet nieraz w 3 - Ja, Synek i nasz pies :-D
 
Dziewczyny....potrzebna mi szybko informacj:) Czy któraś z Was zna salon fryzjerski o nazwie Megy?
Salon Fryzjerski Megy

ul. Boguszowska 38b, 54-622 Wrocław

Mają bardzo fajną ofertę na Groupon...59zł strzyzenie, farbowanie i odnowa włosa. Trzeba jednak wykupić ofertę w ciągu najbliższych godzin i zapłacić od razu przelewem. Wszystko fajnie tylko trochę boję się zapłacić przed usługą...Dlatego pytam czy któraś z Was potrafi coś powiedzieć na temat tego salonu?
W tamtym roku dwa razy trafiłam w kiepskie miejsca...raz babka krzywo ścięła mi włosy i musiałam wracać do poprawki, a za drugim razem inna "spartoliła" pasemka - sama się do tego przyznała po spłukaniu farby. Dlatego mam obawy:)
 
Witam, zapraszam na szafing dziecięcy i kobiet w ciąży, który odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca od godziny 12.00. Najbliższy planowany jest 25 czerwca.
Klub Rozwoju Dziecka "Nasz Świat"
ul. Gorlicka 62/4u Wrocław Psie Pole
www.naszswiat.org

Zapraszamy
 
reklama
WITAM, ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
SYLWESTERA 2011/2012
CAŁONOCNA OPIEKA I ŚWIETNA ZABAWA

dom z ogrodem na oporowie, przedszkole Małe Wielkie Skarby

od godz. 18:00 w Sylwestra do godz. 11:00 w Nowy Rok

PROPONUJEMY:
GODZ. 18:00 OTWARCIE, PRZYCHODZIMY DO GODZ. 19:00
ZABAWY INTEGRACYJNE, PRZYGOTOWANIE STROJÓW SYLWESTROWYCH, MALOWANIE BUZI
KOLACJA SYLWESTROWA, PRZEKĄSKI, NAPOJE, OWOCE
GODZ. 20:00 - 22:00 ZABAWA SYLWESTROWA PROWADZONA PRZEZ DOŚWIADCZONYCH POMYSŁOWYCH ANIMATORÓW Z PRZYWITANIEM „NOWEGO ROKU”
GODZ. 22:00 KŁADZIEMY SIĘ SPAĆ, DLA WYTRWAŁYCH IMPREZOWICZÓW PROJEKCJA BAJKI
GODZ. 8:00 ŚNIADANIE NOWOROCZNE, PORANNE ZABAWY DO POWROTU RODZICÓW


SMACZNE POSIŁKI, WYGODNA SYPIALNIA NA PIĘTRZE, NA PARTERZE DUŻA SALA ZABAW
ZDJĘCIA Z IMPREZY NA PŁYCIE CD
MILE WIDZIANE GOTOWE PRZEBRANIA
WIEK 2-6 LAT

PRZY REZERWACJI DO 10 GRUDNIA 2011 r. - 250 zł
PO 10 GRUDNIA 2011 r. - 300 zł
DLA RODZEŃSTWA ZNIŻKI
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
http://malewielkieskarby.pl/9201.html 692 121 035
 
Do góry