reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
Jest prawie tak jak pisze Joaśka, jak patrzysz na zdjęcie to wtedy można nabrać większego samokrytycyzmu - ja tak kupuje ubrania -w sklepie mierzę i patrzę czy dobry rozmiar, w domu robię sobie zdjęcie i jak nie podobam się sobie na zdjęciu oddaję :-)(naturalnie nie zdjęcie a ciuszek :-p)
 
reklama
Zapraszam wszystkie mamy siedzące w domu i nie tylko te na pogaduchy o zorganizowaniu czasu dla siebie po porodzie:angry:.Nie które kobiety nie maja na to czasu,żeby zrobic sobie makijaż czy nałożyc maseczkę!!!:no:Dlaczego nowo upieczone mamy mają byc gorsze od innych???:confused:
 
Ostatnia edycja:
Właśnie okrzyknięto mnie Personalnym Doradcą ds. Roślin Leczniczych:tak:.
Czekam na pytania związne z działaniem i właściwościami ziół dostępnych w stanie naturalnym(np.rosnące na łące) czy też tych kupionych w aptece:tak:.Lub też odwrotnie do schorzenia poradzę jakąś roślinę.Wpisujcie nazwy botaniczne :tak:a nie zwyczajowe:no: bo potem różnie nieprzyjemne sytuacje wychodzą:baffled:.
Porady mają charakter czysto informacyjny i przed zastosowaniem należy skonsultowac z lekarzem lub farmaceutą.:tak:
 
Właśnie okrzyknięto mnie Personalnym Doradcą ds. Roślin Leczniczych:tak:.
Czekam na pytania związne z działaniem i właściwościami ziół dostępnych w stanie naturalnym(np.rosnące na łące) czy też tych kupionych w aptece:tak:.Lub też odwrotnie do schorzenia poradzę jakąś roślinę.Wpisujcie nazwy botaniczne :tak:a nie zwyczajowe:no: bo potem różnie nieprzyjemne sytuacje wychodzą:baffled:.
Porady mają charakter czysto informacyjny i przed zastosowaniem należy skonsultowac z lekarzem lub farmaceutą.:tak:
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: szanowna Pani chciałabym się dowiedzieć czegoś bliżej o ostrożeniu polnym. Czy to prawda , że pomaga odczyniać uroki rzucone przez złych ludzi:confused::confused:
 
Prosssssssssssz
Ostrożeń polny

Nazywa się go czasem: oset warzywny, bodziak,czarcie żebro, drapacz łąkowy lub chrabust. ZASTOSOWANIE: w medycynie ludowej jest stosowane mycie głowy w odwarze z ziela przy schorzeniach zatok nosowych.W postaci sałaty lub jako warzywo pobudza apetyt, używany w zaburzeniach trawienia.
 
reklama
Droga Pani Marto. Wczoraj na zakupach w centrum handlowym moj 20mc synek Stasio zostal ociotowany. I tu moje pytanie - czy wykapanie go w wyzej wymienionym BODZIAKU sprawi ze sie odciotuje i polubi zakupy z mama??
Odmawiam co by uzywano mnie do kapieli:-D:-D:-p:-p:-p.Natomiast bardzo chetnie Stasia utule, wyacluje i przeprowadze rozmowe.;-);-);-)Uzywajac do odciotowania moich czrodziejskich rak.:rofl2::rofl2:

eee to ja chyba zrezygnuje z doznań smakowych bodziaka bo na diecie jestem;-):-D:-D
dziękuję redakcji za szybka i wyczerpującą odpowiedź;-)
No ja mam nadzieje,ze gryzc mnie nie bedziesz:rofl2::rofl2::-D:-D;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry