reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny potrzebny jest moderator pomocniczy dla mnie.
As76 niestety nie ma czasu ( nie odpowiada na moje PW ) a jeden moderator tutaj nie wystarczy.
Do jutra, do północy czekam na zgłoszenia na priv. Możecie też kogoś typować. Nie uwzględniam zgłoszeń od nowych dziewczyn. Tak więc ważny jest staż na "Mamach będących w domu" , nie ogólnie na BB.

W poniedziałek ogłoszę listę chętnych i zrobimy głosowanie.
 
Od dziś do następnego poniedziałku możecie oddawać swoje głosy na jedną osobę , która zgłosiła się do roli moderatora.
Głosować mogą wszystkie dziewczyny udzielające się tylko na "Mamach będących w domu". Inne głosy nie będę brała pod uwagę.
Po zagłosowaniu proszę o wpis w komentarzu typu "zagłosowane" .
W następnym tygodniu , o tej porze ukażą się wyniki głosowania.

Proszę o przemyślane głosy .
Niech moderatorem zostanie ktoś, do kogo mamy pełne zaufanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry