reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aromek- co dalej? Bez zastrzyku?

dreamaboutlove92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
29
Czesc dziewczyny! Mam PCOS, w tym miesiacu 1 raz stymulowana owulacje. Biore 1x tabletke przez 5 dni od 3 dnia cyklu. 9 dnia cyklu mam sie stawic u gin, bedziemy patrzec czy cos sie ruszylo. Potem regularnie monitoring. Jednak czytam na grupach, ze po aromku owulacja jest, ale jajeczko nie peka. Ginekolog nie wspominala nic o zastrzyku na pekniecie. Doradzcie mi- zastrzyk powinien byc, czy moze go nie byc.

Czy na aromku udalo Wam sie zajsc w ciaze?
 
reklama
Czesc dziewczyny! Mam PCOS, w tym miesiacu 1 raz stymulowana owulacje. Biore 1x tabletke przez 5 dni od 3 dnia cyklu. 9 dnia cyklu mam sie stawic u gin, bedziemy patrzec czy cos sie ruszylo. Potem regularnie monitoring. Jednak czytam na grupach, ze po aromku owulacja jest, ale jajeczko nie peka. Ginekolog nie wspominala nic o zastrzyku na pekniecie. Doradzcie mi- zastrzyk powinien byc, czy moze go nie byc.

Czy na aromku udalo Wam sie zajsc w ciaze?

Mi pękały same pęcherzyki po aromku natomiast nie zaszłam na nim w ciążę.
 
Ja zaszłam po pierwszym cyklu z aromkiem, bez zastrzyku (pęcherzyk byl bardzo ładny i pani ginekolog chciałam dać mu szansę by sam pękł i pękł :))
 
Ja akurat przy pcos zaszlam w ciaze przy letrozolu. Ale odpowiem jesli chodzi o zastrzyk - to nie ma znaczenia czy jesteś na takiej czy innej tabletce czy owulacja swoja - lekarz sam ocenia czy podac zastrzyk i kiedy. Bądź spokojna będziesz miec monitoring to lekarz po wielkości pecherzyka oceni czy podac zastrzyk czy da rade sam pęknąć. Ja mialam stymulacje owulacji przez poltora roku z czego w dwóch cyklach mialam zastrzyk. Zaszlam w ciaze w cyklu gdzie zastrzyku nie było
 
I
Ja akurat przy pcos zaszlam w ciaze przy letrozolu. Ale odpowiem jesli chodzi o zastrzyk - to nie ma znaczenia czy jesteś na takiej czy innej tabletce czy owulacja swoja - lekarz sam ocenia czy podac zastrzyk i kiedy. Bądź spokojna będziesz miec monitoring to lekarz po wielkości pecherzyka oceni czy podac zastrzyk czy da rade sam pęknąć. Ja mialam stymulacje owulacji przez poltora roku z czego w dwóch cyklach mialam zastrzyk. Zaszlam w ciaze w cyklu gdzie zastrzyku nie było
dziekuje, uspokoilas mnie!
 
reklama
Czesc dziewczyny! Mam PCOS, w tym miesiacu 1 raz stymulowana owulacje. Biore 1x tabletke przez 5 dni od 3 dnia cyklu. 9 dnia cyklu mam sie stawic u gin, bedziemy patrzec czy cos sie ruszylo. Potem regularnie monitoring. Jednak czytam na grupach, ze po aromku owulacja jest, ale jajeczko nie peka. Ginekolog nie wspominala nic o zastrzyku na pekniecie. Doradzcie mi- zastrzyk powinien byc, czy moze go nie byc.

Czy na aromku udalo Wam sie zajsc w ciaze?
Ja byłam 3razy na aromku zawsze pękło, z 2 były ciąża, jedna z nich ma 10 miesięcy. U mnie nie pękało , tworzyły się torbiele jak brałam kolagen
 
Do góry