reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aromek

Ja mówię o tych parach które z punktu widzenia medycyny nie mają przeciwskazan do zajścia w ciążę.
gwarantuje Ci, że w klinice niepłodności znajdziesz sporo par, które teoretycznie nie mają problemów medycznych, a od 2-3 lat ciąży nie ma. Idź i powiedz im, że mają odpuścić.
 
reklama
Chyba mnie Pani źle zrozumiały najpierw trzeba wyleczyć przyczyny medyczne a później jeśli nadal nie wychodzi to można spróbować bardziej odpuścić
Wyobraź sobie, że niektóre problemy trzeba leczyć ciągle- owulacje mogą nigdy nie wrócic naturalne więc trzeba chodzić na monitoringi, wiedzieć kiedy podać zastrzyk itp.
Na moje endometrium potrzebuję tony leków+ zastrzyki i wlewy żeby cokolwiek mogło się zagnieździć.
Na choroby immunologiczne potrzebuję zastrzyków które trzeba robić w określonych dniach.
I chcesz mi powiedzieć, że lecząc się w ten sposób mam zapomnieć o tym, że robię to dlatego, że chcę mieć dziecko? Czy można wogóle starać sie "na luzie" wydając miesięcznie na leczenie całą wpłatę? 🙂
 
No a to nie jest dowód na to ? Przecież mówię że stres może negatywnie wpływać na płodność i proszę sobie poczytać w każdym artykule znajdzie Pani potwierdzenie tej tezy. Po prostu jeśli chce się mieć dziecko to powinno się podchodzić do tego na luzie a seks powinien być przyjemnością a nie że w stresie i na zasadzie robimy sobie dziecko. Więc nie wiem kto się tu ośmiesza droga Pani
skąd teza, że jak człowiek się stara o dziecko i w tym celu uprawia seks to nie jest on przyjemnością?
 
gwarantuje Ci, że w klinice niepłodności znajdziesz sporo par, które teoretycznie nie mają problemów medycznych, a od 2-3 lat ciąży nie ma. Idź i powiedz im, że mają odpuścić.
skąd teza, że jak człowiek się stara o dziecko i w tym celu uprawia seks to nie jest on przyjemnością?
Jeżeli się nadmiernie na tym skupia to jest to tylko stres a nie przyjemność. Nie chciałam nikogo urazić życzę wszystkim żeby Wam się udało mieć tego upragnionego dzidziusia
 
Jeżeli się nadmiernie na tym skupia to jest to tylko stres a nie przyjemność. Nie chciałam nikogo urazić życzę wszystkim żeby Wam się udało mieć tego upragnionego dzidziusia
to na przyszlosc: jak nie chcesz nikogo urazić, to mu nie mów, że za bardzo się stara o ciążę albo że ma odpuścić. I nie mów też, że seks jest dla niego stresem, a nie przyjemnością. Bo aż zęby bolą od takich głupot.
 
To nie jest głupota tylko niestety prawda. Znam wiele takich przypadków badania wszytsko było ok po dwóch stronach a oni się skupiali tylko na dziecku aż prawie wpadli w paranoję na tym punkcie. Jak dali sobie w końcu spokój to od razu zaszła no dziwne
no dziwne
U nas 8 mies bez leczenie, moze i z rok ale z przerwami. A ta stymulacja w koncu cos pomogla?
nie pomogła ;)
Chyba mnie Pani źle zrozumiały najpierw trzeba wyleczyć przyczyny medyczne a później jeśli nadal nie wychodzi to można spróbować bardziej odpuścić

powiedz jeszcze coś mądrego, chętnie posłucham
Kenan Thompson Yes GIF by Saturday Night Live
 
reklama
Do góry