reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aromek

Nie, jak nie było owulacji tak nie było. Nie rosło kompletnie nic. Dopiero zastrzyki z Menopuru dały owulację.
hmmm jak sprawdzalam to u mnie owulacja byla. Progesteron 7 dpo byl wysoki. Testy owulacyjne itd. Tez na usg bylo widac ale teraz lekarz stwierdzil ze endometrium bardzo cienkie, jajniki cale w pecherzach i ze nie ma szans… a cykle mam roznie. Od 35 do 50 dni… a dodam ze w pierwsza ciaze zaszlam majac cykle dwa pod rzad 60 dniowe… a finalnie zaszła Pani w ciaze? 🤗
 
reklama
hmmm jak sprawdzalam to u mnie owulacja byla. Progesteron 7 dpo byl wysoki. Testy owulacyjne itd. Tez na usg bylo widac ale teraz lekarz stwierdzil ze endometrium bardzo cienkie, jajniki cale w pecherzach i ze nie ma szans… a cykle mam roznie. Od 35 do 50 dni… a dodam ze w pierwsza ciaze zaszlam majac cykle dwa pod rzad 60 dniowe… a finalnie zaszła Pani w ciaze? 🤗
Tak, tylko u mnie była inseminacja. Więc też inaczej. Ciążę jednak poroniłam w 6 tc.
 
Ja mam pcos, staralam sie o ciążę niecale 4 lata. Nie działał na mnie clostilbegyt, letrozol bluefish kilka cykli nie działał nic, przez poltora roku na 3x1 letrozol mialam 3 lub 4 owulacje tylko bez szałowego wyniku progesteronu po 7 dniach . Mialam wykonana drożność i w kolejnym cyklu zaszlam w ciążę. Nie wiem czy to zasługa droznosci czy poprostu sie udalo za pomocą letrozolu. Obecnie 18 tydzien ciazy
 
My staraliśmy się przez jakieś pół roku, później z pomocą lekarza kolejne pół roku. Po czterech miesiącach monitoringu cyklu dostałam aromek. Po dwóch miesiącach brania i oczywiście dodatkowych monitoringach się udało.
Mamy teraz w domu bąbelka prawie 5mcy. Nie ma co się zastanawiać, skoro lekarz przepisał to warto zaufać, w końcu jeśli chodzisz do tego lekarza to mu ufasz.
Trzymam mocno kciuki! 😇
 
Do góry