reklama

artykuł z GW

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez minozka, 12 Październik 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

http://wiadomosci.onet.pl/1178452,11,item.html :
    Pielęgniarki bawiły się noworodkiem - grozi im 5 lat więzienia
    Pięć lat pozbawienia wolności grozi pielegniarkom, które na nocnym dyżurze bawiły się noworodkiem. Jak poinformował katowicki prokurator Tomasz Tadla doszło do przestępstwa narażenia zdrowia i życia dziecka.
    Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

O dwóch pielęgniarkach z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach pisze dzisiejsza "Gazeta Wyborcza". Na nocnym dyżurze wyjmowały one wcześniaka z inkubatora, pozowały z nim do zdjęć, a jedna nawet włożyła dziecko do kieszeni fartucha. Gazetę zaalamował pracownik ze studia wywoływania zdjęć, do którego trafił film. Dyrektor Centrum rozpoznała swoje pielęgniarki, jednak nie chciała zdradzić, jakie konsekwencje wobec nich wyciągnie. Zastrzegła, że ze zdjęć nie wynika, by życie noworodka było zagrożone. Dodała jednak, że jeżeli zarzuty potwierdzą się, to obie pielęgniarki stracą pracę.

Dajcie mi je w moje ręce, już ja bede wiedziała co z nimi zrobić!!!! [​IMG]

2. Agnexx

Agnexx Gość

Czytałam to rano na Onecie i ... :( zastanawiam się czy te pielęgniarki są normalne... :mad:
    W artykule lekarz wypowiada się, że życie i zdrowie dziecka nie było zagrożone... ale na litość boską, czy noworodek to zabawka... ??? ??? ???

3. reklama
  4. minozka

mało tego - dzieci wazyły po kilogramie!!!!

5. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

ja to właśnie widziałam w panoramie.... brak mi słów

6. theo

theo Fanka BB :)

aż mną zatrzęsło  :mad:
    ja bym takim k...!@#&*  łby poukręcała przy samej dupie
    co to qwa za ludzie???
    i oni pracują z dziećmi???
    boshe...widzisz i nie grzmisz!!!

7. Renee

Renee Fanka BB :)

Wiecie co?Pomyslcie teraz jak sie czuli rodzice tych maluszkow.Ja chybabym zabila te baby.Powierza sie im najwiekszy skarb-ludzkie zycie,jeszcze takie bezbronne dzieciaczki,a one sobie robia z nich zabawki.powinny faktycznie dostac te piec lat wiezienia.Ale w Polsce pewnie dostana warunkowe.To chyba jedyny taki kraj na swiecie,gdzie przestepcy traktowani sa ulgowo.

8. minozka

matki pewnie jakby miały możliwość to by były nonstop przy inkubatorze.

9. Liriel

Liriel Fanka BB :)

5 lat ??? To jakaś kpina...te kobiety powinny do końca życia gnić w więzieniu...a potem się dziwią, że ludzie biorą sprawy w swoje ręcę i uprawiają samosądy...Jeżeli te "pielęgniarki" nie spotka zasłużona kara to wątpię, żeby uchroniły się przed linczem.

10. reklama
  11. minozka

ale trochę mnie dziwi postawa faceta wywołującego zdjęcia. mógł zgłosić to na policję, a nie do gazet... ale dzięki temu ujawnił forum sprawę

12. Liriel

Liriel Fanka BB :)

A ja się nie dziwię. W tym kraju zgłoszenie czegoś do gazety to chyba jedyny sposób, żeby sie sprawą rzetelnie zajęto, bo gazety wytkną każdy błąd policji i innym ogranom władzy, będą śledzić postępy i nie da się tego tak łatwo wyciszyć.

Poleć forum