reklama

Artyz szkoła muzyczna opinie

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez bertula, 7 Wrzesień 2016.

 1. bertula

  bertula Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ktoras z mam ma dziecko w tej szkole muzycznej ? Jak tam z poziomem i wynikami uczenia? Czy te brytyjskie egzaminy coś sie liczą ? Chciałabym wysłać córki na pianino i skrzypce do jakiejś dobrej szkoły, a o tą akurat nie mam kogo podpytać
   
 2. Krasula

  Krasula Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mój Leoś chodzi do Artyzu na rtymike wiec z egzaminami brytyjskimi nie pomogę :( ale ogolnie z tego co widze jakie mają podejście do dzieci i ilu jest w szkole uczniów to stwierdzam, że szkoła jest na naprawde dobrym poziomie :) w kazdym razie mały jest zadowolony z zajęć i ma nowych kolegów :)
   
 3. reklama
 4. Arkadio80

  Arkadio80 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie jestem wielkim fanem szkół prywatnych, bo na każdym kroku wyciagają od człowieka pieniądze, ale mam znajomego, którego dziecko chodzi do Artyzu i egzaminy brytyjskie, czyli to ABRS czy jakoś tak, podobno odbywają się jakoś w czerwcu i dużo dają dziecku, tylko trzeba zdać wszystkie ich poziomy, żeby liczyło się to jako szkoła muzyczna drugiego stopnia. A ile tych poziomów jest to nie wiem.
   
 5. JozwiakA

  JozwiakA

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A ja uwazam, że każde dziecko powinno skonczyć szkołę muzyczną I stopnia lub chociaż ognisko muzyczne. Bo to, co się wyrabia na muzyce w szkołach powszechnych to smiech na sali. Nasz dzieci są ograniczone przez program, który zakłada, że muzyka i plastyka są nieważne. Pfff, by na zachod wyjechali, to by zobaczyli jak jest na swiecie. Muzycy są lepsi w innych przedmiotach, bo to dziedzina, ktora rozwija wiele umiejętności, takich jak empatia, logika, umiejętność pracy w grupie. Moje dzieci grają, jedno na flecie, drugie na saksofonie. Oba instrumenty kupione w moim ukochanym sklepie music-concept. Obudzcie się i dajcie swoim dzieciom to, co najlepsze. I przestanmy mysleć, że tylko matematyka jest potrzebna ludziom...
   
 6. Arkadio80

  Arkadio80 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Albo mi sie wydaje, ale kiedys (lata 70, 80) w szkoła wiekszy nacisk był kładziony na muzyke, np w moim liceum w kazdej klasie stało pianino i musielismy umieć na nich grac, chociażby jakieś podstawy. Więc tak, warto inwestować z dzieci swoje, juz od najmłodszych lat, jezeli szkoło tego nie gwarantuje, to chciał-nie chciał trzeba posłać dziecko na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne i zadbać o nie na własną ręke :)
   

Poleć forum