reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Arystokratyczny wózek

reklama
mi się bardzo podobają retro-wozy :)
ale niestety, jak za takie pieniądze trochę mało funkcji. za 5-7 tyś to dopiero można mieć super mega wypasiony "normalny" zestawik :)
 
mi sie nie podoba dla mnie masakra czula bym sie jak ufoludek moze w wiekszych miastach jest to bardziej popularne, ja jestem fanka x landera
 
uwielbiam wózki retro. Chciałam taki wózek kupić na co mój mąż odpowiedział szczyt bezguścia, wstydziłby się wyjść na spacer. Drugie dziecko będzie się woziło takim bądź innym cudem.
 
nie sie podoba, ale tak tylko do zdjęc i jak sie ma zamek i wielki ogród. po sklepach nie chciałabym sie z nim uganiać. No i ten czarny kojarzy mi sie troche z trumną a nie wózkiem. Wybaczcie za skojarzenie, nie chce nikogo urazić. A cena cóz... masakra...
 
reklama
Do góry