reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Arytmia matki 36 tc. miałyście?

Miałam. Jeśli ci się powtarza warto pójść zrobić echo serca, żeby zobaczyć, co się dzieje. U mnie się okazało, że dziecię mi mechanicznie przesuwa serducho i ono wtedy szaleje. Miałam niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej. Dostałam tylko aspargin. Po porodzie,a właściwie jak już mi się brzuch obniżył serce się uspokoiło.

A Aspargin brałaś do końca ciąży? Bo ja teraz miałam w poniedziałek (skończony 37 tc) odstawić wszystkie leki razem z Asparginem, bo ja Aspargin brałam na skurcze macicy. Mój ginekolog na urlopie jeszcze cały przyszły tydzień. Do mojego kardiologa nie mogę się dodzwonić, będę jeszcze próbować, jak nie to pójdę do innego pewnie. Dziś byłam u dermatologa, bo mam czerwone łydki tak do połowy i dermatolog powiedział, że to też może być podłoże kardiologiczne, bo nie jest to dermatologiczne. Zastanawiam się czy nie brać magnezu trochę dłużej, tylko boje się, że zahamuje mi to skurcze macicy, a w moim przypadku dobrze jak poród zacznie się wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Aspargin brałaś do końca ciąży? Bo ja teraz miałam w poniedziałek (skończony 37 tc) odstawić wszystkie leki razem z Asparginem, bo ja Aspargin brałam na skurcze macicy. Mój ginekolog na urlopie jeszcze cały przyszły tydzień. Do mojego kardiologa nie mogę się dodzwonić, będę jeszcze próbować, jak nie to pójdę do innego pewnie. Dziś byłam u dermatologa, bo mam czerwone łydki tak do połowy i dermatolog powiedział, że to też może być podłoże kardiologiczne, bo nie jest to dermatologiczne. Zastanawiam się czy nie brać magnezu trochę dłużej, tylko boje się, że zahamuje mi to skurcze macicy, a w moim przypadku dobrze jak poród zacznie się wcześniej.
Ja brałam do końca. Natomiast na twoim miejscu bym pojechała na izbę przyjęć i pokazała, co się dzieje.
 
Do góry