reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Asamax w ciazy

reklama
Brałam Salofalk 500 ( to ta sama substancja czynna) 2x2tabl wszystko było z dziecmi ok. Brałam też przez czas karmienia piersią. Zależy na co chorujesz, odstawienie leków może być dużo bardziej groźne niż ich branie.
 
Brałam Salofalk 500 ( to ta sama substancja czynna) 2x2tabl wszystko było z dziecmi ok. Brałam też przez czas karmienia piersią. Zależy na co chorujesz, odstawienie leków może być dużo bardziej groźne niż ich branie.
To ja wiem, też biorę w tej dawce tylko Asamax. W pierwszej ciąży również taką dawkę mialam z tym że teraz wyszła mi podwyższona kalprotykyna co siwadczy że pewnie jest lekki stan zapalny a mieliśmy w planach starać się o drugie dziecko. Na wizytę u lekarza muszę poczekać ale przypuszczam że dawkę mi zwiększy do 4x2 no i właśnie nie wiem czy się nie wstrzymać z tymi naszymi planami 🙂 choruje na CU
 
Ja mam CU. Przez całą ciążę brałam Asamax 500 - 4 gramy na dzień. Wszystko z młodym w porządku. Asamax jest bezpieczny w ciąży.
 
reklama
Do góry