reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aspirator do nosa na baterie.

Natalka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2018
Postów
2 838
Hej, ktos uzywa takowy aspirator ? Ja uzywam tego do odkurzacza, ale o ile u corek jeszcze przeszlo nawet same dawaly czyscic tak u syna jest masakra. Drze sie, kopie, a na widok odkurzacza ucieka. Tylko ze te na baterie maja slabsza moc i wydaje mi sie ze nie bedzie dawal rady wyssac kataru z zatok tak jak radzi sobie z tym swietnie i szybko ten do odkurzacza. Uzywa ktos z Was takiego na baterie ? Mozecie taki aspirator polecic ? Mowie tu tez o tych za konkretne pieniadze, a nie chinskie badziewiaki za 50zl z aliexpres sprzedawane na allegro no chyba ze ktos ma taki i dziala i robi robote 🤔😁.
 
reklama
On dopiero drugi ra w zyciu ma katar pierwszy katar to mial z 3/4 miesiace i teraz drugi raz ma katar. Corki czesciej chorowaly i z aspiratorem byly bardziej obeznane. Mysle ze pewnie tez dlatego tak walczy.
 
reklama
Ja miałam Pingo, przy pierwszym katarze polecieliśmy do apteki po Katarek. Aspirator na baterie nijak nie dawał sobie rady. No i nie jest powiedziane że takie urządzenie dziecko bardziej zaakceptuje, mój płacze tak samo na widok Pingo jak i Katarka
 
Ja miałam Pingo, przy pierwszym katarze polecieliśmy do apteki po Katarek. Aspirator na baterie nijak nie dawał sobie rady. No i nie jest powiedziane że takie urządzenie dziecko bardziej zaakceptuje, mój płacze tak samo na widok Pingo jak i Katarka
Tak tez przypuszczam ze bedzie i tutaj. No i wiele ludzu twierdzi ze wlasnie sa za slabe. Moja przyjaciolka ma dwoch astmatykow takze u niej kazde gile koncza sie grubsza infekcja i tez powiedziala ze bardzo slaby jest ten aspirator na baterie. Plus Wasze opinie za ktore Wam dziekuje ... Raczej sie nie skusze na kupno.
 
reklama
Do góry