reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Astma a cesarka

Paula2799

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Luty 2019
Postów
34
Dziewczyny słuchajcie, kiedyś leczylam się na astmę oskrzelowa z 4 lata temu, potem przestałam chodzić do lekarza. Ale wiem że nadal mam znaki astmy, co prawda nie jakieś mocne ale są. Zwłaszcza że jestem teraz strasznie przeziębiona i odczuwam to jestem w 37 tygodniu. Czy jeżeli będę miała zaświadczenie o astmie to przysługuje mi cesarskie cięcie?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny słuchajcie, kiedyś leczylam się na astmę oskrzelowa z 4 lata temu, potem przestałam chodzić do lekarza. Ale wiem że nadal mam znaki astmy, co prawda nie jakieś mocne ale są. Zwłaszcza że jestem teraz strasznie przeziębiona i odczuwam to jestem w 37 tygodniu. Czy jeżeli będę miała zaświadczenie o astmie to przysługuje mi cesarskie cięcie?
Ja mam astmę oskrzelowa już od 25 lat jak rodziłam 7 lat temu syna to nie było to powodem do CC i teraz jest tak samo będę rodzić SN bo to podobno nie przeciwwskazania do porodu ale musisz dopytać
Sama astma oskrzelowa z tego co wiem nie jest przeciwskazaniem do sn. Ja mam biorę teraz w ciąży leki podobnie jak w poprzedniej. Jest małe prawdopodobieństwo że w czasie porodu będzie napad. Ale zapytaj pewnie Cię skieruje do pulmonologa
 
Dziewczyny słuchajcie, kiedyś leczylam się na astmę oskrzelowa z 4 lata temu, potem przestałam chodzić do lekarza. Ale wiem że nadal mam znaki astmy, co prawda nie jakieś mocne ale są. Zwłaszcza że jestem teraz strasznie przeziębiona i odczuwam to jestem w 37 tygodniu. Czy jeżeli będę miała zaświadczenie o astmie to przysługuje mi cesarskie cięcie?
Ja mam astmę oskrzelowa już od 25 lat jak rodziłam 7 lat temu syna to nie było to powodem do CC i teraz jest tak samo będę rodzić SN bo to podobno nie przeciwwskazania do porodu ale musisz dopytać
 
Rozwiązanie
Do góry