reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

astma oskzelowa u 16 mies. dziecka jakie dokumenty aby potwierdzic ??!

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam pediatra stwierdził u mojej coreczki astme oskrzelowa
dał skierowanie do pulmunologa dzieciecego

i stad moje pytanie

jak potwierdzic astme u tak małego dziecka :confused:
mała ma przepisane inhalacje

ma przepisany Flixotide, Berodual,
recepta dla chorych przewlekle "P"

stad moje pytanie jak sie starac o dodatek pielegnacyjny ??
słyszałam zeby go dostac to trzeba najpierw miec udokumentowana astme

i czy np za zakup inhalatora -nebulizatora rowniez mozna odzyskac pieniazki ??

dziecko dodatkowo ma skaze białkowa od 4 miesiac zycia jest na diecie bezmlecznej i mleczku bebilon pepti i rowniez dostje recepte "p "
 
reklama
Mój synek też miał podejżenie astmy. Zaczęło się jak miał 9 msc. Lekarz powiedział, że ma zapalenie płuc i do szpitala. Wyszliśmy po 10 dniach i po 3 było znowu to samo i szpital. Po wyjściu ze szpitala znowu po 3 dniach to samo. Wtedy od jakiejś mamy dostałam nr telefonu do pani doktor w Kielcach. Od razu tam pojechaliśmy i ona powiedziała, że to nie jest zapalenie płuc tylko astma. Emilek dostał wziewy i kupiliśmy inhalator. Po niecałym miesiącu pojechaliśmy na wakacje nad morze. Teraz tylko zacznie kaszleć (2 razy w roku) to od razu robię mu inhalacje z Pulmicortu. Inhalator to jest super rzecz, bo po nim się lepiej oddycha. Do tej pory ma 2 razy dziennie wziewy z Flixotide i singular. Ja nie starałam się o dodatek pielęgnacyjny.
 
Do góry