reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Asymetria główki

Hej, głowa mojego synka już praktycznie się naprostowała. Jak zaczął więcej półleżeć czy posiadywać to sama się uformowała 😊 usg nie mieliśmy z powodu asymetrii, ale lekarz je robił przy okazji bioderek. Wszystko było dobrze, więc nie powtarzaliśmy, kiedy asymetrię zauważyłam parę dni później. Mniejsze oczko można zauważyć tylko zaraz po spaniu, potem się "otwiera" i różnicy nie widać, bądź jest tak mała, że niezauważalna bez przyglądania się. 👍
My nie robiliśmy żadnych ćwiczeń prócz próbowania przestawienia go na drugą stronę poprzez podchodzenie, spanie, ustawianie ciekawych rzeczy. Ale to nie trwało długo, bo on zaraz zrobił się taki ruchliwy, że wszędzie go było pełno, z każdej strony 😊
Mam nadzieję, że i u Was wszystko się unormuje.
 
reklama
Wiesz co nigdy nie zwracałam na to uwagi szczerze mówiąc. A twoje dziecko tak ma ?
Moja córka tak ma. Syn miał sporą asymetię, główkę dosłownie spłaszczoną z jednej strony - przychodziła do nas fizoterapeutka i wszystko idealnie się wyrównało.
 
Do góry