reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atlantic Espiro Baby Besign

reklama
Cześć ja osobiście niemam tego wózeczka ale znajoma go posiada ! i bardzo na niego narzeka jest mały i niewygodny w prowadzeniu ! Ciężko go sie podbija w dodatku z dzieckiem w srodku 1 Ja osobiście polecam coneco solar jest troszke droższy ale naprawdo warto !
 
Przepraszam pomyliłam ten wózeczek ze spacerówką bo nazywa sie tez atlantic ! Jesli chodzi o wózeczki z gondolą to ja polecam wózeczek Hauck Jaguar Trxx 3 i obecnie chcem go sprzedac !
 
Witam,

tez bylam zainteresowana tym wozkiem i ogladajac w internecie wydawal mi sie bardzo ladny i funkcjonalny.
jesli ktos porownuje ten wozek do x-landera xa to od razu moge powiedziec, ze jest duza roznica na korzysc x-landera. espiro atlantic jest przede wszystkim wiekszy, niezgrabny, trudno sie nim manewruje. jedynie na zupelnie plaskim jest skretny bo ma przednie kola skretne ale ma dziwnie ulokowany srodek ciezkosci, przez to trudno np po nacisnieciu raczki podniesc go do gory, zeby np wjechac na kraweznik. a z dzieckiem podobno jest jeszcze gorzej. porownywalam w sklepie xa i espiro atlantic no i od razu widac skad taka roznica w cenie. dodatkowo budka gondolki w espiro przy skladaniu jej jest strasznie glosna co napewno obudzi spiace dziecko.
xa ma znacznie mniejsza konstrukcje, latwiej sie prowadzi, jedna ręka w ciasnym sklepie mozna manewrowac miedzy wozeczkami.
jakosc wykonania espiro atlantic tez daje duzo do zyczenia. wozek trzeszczy, skrzypi i jest rozklekotany.
no ale roznica w cenie jest znaczna. przynajmniej wiem dlaczego.
pozdrawiam serdecznie
 
monika1721 mogłabyś napisać coś więcej na temat tego wózka zwłaszcza pod kontem tego co inni mu zarzucają. Mi się strasznie ten wózek podoba a tu takie nie miłe opinie o nim :(
 
reklama
Do góry