reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atonia macicy - czy którejś z was to się przytrafiło ?

Jak będziesz chciała zajść w ciaze mogę ci polecić lekarza który mnie prowadził. Ale ja jestem z Warszawy. Natomiast myśle ze narazie musisz dojść do siebie fizycznie i psychicznie bo wiele przeszłaś. Jak coś to jestem do pomocy :)
 
reklama
Nie wiem czy ktoś to przeczyta ale atonia może się powtórzyć. 3 ciążę, 2 poród atonia macicy na szczęście obyło się bez podwiązywania, przetaczania krwi, byłam łyżeczkowania na żywca. 3 poród powtórka z rozrywki atonia macicy naszczescie lekarze już wiedzieli co i jak i wszytsko było pod kontrolą, chodź dalej łyżeczkowanie na żywca. Dodam że porody siłami natury.
 
Nie wiem czy ktoś to przeczyta ale atonia może się powtórzyć. 3 ciążę, 2 poród atonia macicy na szczęście obyło się bez podwiązywania, przetaczania krwi, byłam łyżeczkowania na żywca. 3 poród powtórka z rozrywki atonia macicy naszczescie lekarze już wiedzieli co i jak i wszytsko było pod kontrolą, chodź dalej łyżeczkowanie na żywca. Dodam że porody siłami natury.
Oczywiście ze może się powtórzyć a nawet jest duże ryzyko. Ja dodam od siebie ze po mojej atoni i podważaniu tętnic urodziłam pol Roku temu zdrowe dziecko bez atoni 🥳
 
Oczywiście ze może się powtórzyć a nawet jest duże ryzyko. Ja dodam od siebie ze po mojej atoni i podważaniu tętnic urodziłam pol Roku temu zdrowe dziecko bez atoni 🥳
Hej! Ale miło czytac znakomita wiadomosc!!! Rozmawialysmy w styczniu 2022 o atonii i Ty po przebytej atonii bylas wtedy w 13 tc!!! Cudownie!!! Ja tez mialam atonie po CC i ratowali moją macice balonem bakri. Minelo 17 miesiecy od tego czasu i teraz chcemy miec drugie dziecko ale bardzo nie chcialabym powtorzenia scenariusza dlatego to co mowsz napawa mnie wiekszym zaufaniem i spokojem ze kolejna ciaza i porod moze przejsc bez komplikacji😍😍😍 mozemy pogadac na priv? Dziekiii
 
Do góry