reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atonia macicy

Dołączył(a)
14 Grudzień 2019
Postów
1
Niestety nie mialam szczęścia i musieli mi usynac macicy. Minął już miesiąc po tej operacji.I ciężko mi sie jest poradzic. GdYz chcialam miec drugie dziecko.
 
reklama
Wiem, że to bardzo bolesny temat, ale czy lekarze wykorzystali wszystkie inne metody aby powstrzymać atonie? Bo usunięcie macicy to już ostateczność. Daj sobie trochę czasu. Dojdz do siebie fizycznie i psychicznie. I pomyśl o adopcji.
 
Witam też przez to piekło przeszłam u mnie akurat pomógł masaż macicy tyle strachu się najadlam. Czy któraś z was bez problemu zaszła w kolejne ciąże po atoni macicy?
 
Do góry