reklama

Atopowa skóra, ulewanie, plamy, pomocy! 2,5 miesięczne dziecko

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez paulina20maja, 26 Kwiecień 2015.

1. paulina20maja

paulina20maja Początkująca w BB

Moja mała ma 2 miesiące i 10 dni.
    Od kilku dni mała ma czerwone plamki i krostki na skórze, głownie na twarzy i szyi. Zauważyłam, że nasilają się one gdy zjem jajka lub wypije mleko. Karmie ją piersią. Od dwóch dni jestem przeziebiona (mam katar) mała również go załapała... Do tego od czasu do czasu kaszle i ulewa, nie robi zbyt często kupy... (Raz na 3 dni...) widać, że skóra ją swędzi! Ponieważ często przecięta twarz swoją rączka lub gdy leży na mnie to ociera się buzią o bluzkę... Co to jest?...
    Bardzo nas to martwi...
    Swędzaca skóra, krostki, czerwone plamki, ciemieniucha, szorstka skóra, skóra łuszczy się, ulewanie, wymiotowanie i zatwardzenie ;/
    Co robić?
    Kupiliśmy malutkiej krem ATOPERAL BABY, po wysmarowaniu skóra robi się delikatna i znikają ye wszystkie plamki i krostki!
    Nie jadam jaj ani mleka a to czasem i tak wyskakuje... Co robić?

2. reklama
  3. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Zamów sobie przez neta Balneum intensiv emulsja smarujac raz dziennie malenstwo po kapieli lub ewentualnie dwa razy jak wolisz cialko bedzie bez jakiejkolwiek plamki krostki itd (rezygniujac oczywiscie z jakiej kolweik oliwki,to w 100 proc ladnie nawilza skorke), na ciemieniuche mojemu malemu uzywalam szampon ziajki specjalny na ciemieniuche i to pomoglo, ewentualnie w rossmanie kup Baby cap spray na ciemieniuche, po skonsultowaniu sie z lekarzem na zatwardzenie podawalam Lactulosum raz dziennie 1 ml (radzila bym w ciagu dnia) po podaniu zaczal ladnie sie zalatwiac, ulewanie to raczej jest normalne. Pozdrawiam

Poleć forum