reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

Odstawiłam tą oliwkę, bo to co zobaczyłam wczoraj jak rozebrałam Julcie, to mnie przeraziło...
A może któraś z Was używała kosmetyków dr Ireny Eris??Pharmaceris, chyba tak to się pisze...

Zgadza się jest taka seria Pharmaceris - produkty dostępne w aptece. Dla naszych wrażliwych maluszków (ale nie tylko) jest seria AT. Ja używam trzech produktów: olejek, żel i balsam. Jak do tej pory moja pociecha nie narzeka. Skórka wygląda ładnie i nie ma tak częstych problemów z nią.:tak:
 
reklama
Ja z kosmetykami Eris pierwszy raz miałam doczynienia już dłuższy czas temu, jak wypuścili serię dla bardzo suchej skóry, był ok, przez dłuższy czas nie miałam żadnej wysypki, skóra wyglądała jak zdrowa. A potem, nie wiem czy zmienieli proporcje, czy coś...i mogę tylko używać żelu do mycia...krem odpadł:/
 
Witam
Mój maluch ma niestety AZS. Długo szukaliśmy odpowiednich kosmetyków. Stosowaliśmy Oilatum ale nam nie pomógł. Teraz używamy właśnie Pharmaceris AT i jestem bardzo zadowolona. Na razie stosuję sam żel ale noszę się z zamiarem kupna balsamu. Mam do Was pytanie: czy jeśli balsam jest delikatny to można smarować dziecku również buzię, czy trzeba mieć krem? A czy można używać zwykłego kremu Nivea tego granatowego?
 
no to i ja dołączę do klubu mamuś azsowców :( mój Kacperek ma 9 miesięcy. no i od mniej więcej tego czasu bujamy się ciągle szukając przyczyn. jest ciężko jak cholera a co lekarz to teoria :( wkurza mnie to strasznie bo widzę jak moje dziecko cierpi i serce mi się kraja strasznie. próbowaliśmy diety eliminacyjnej ale nic nie daje, wydaje mi się że to nie są problemy uczulenia pokarmowego. przerabialiśmy już kapiele w nadmanganianie potasu, w mące ziemniaczanej, w oliwie, różne maści, oliwki, kremy... od a do z. z różnym skutkiem, bo jedne działają lepiej, inne gorzej. ale kosmetyku idealnego jeszcze nie trafiłam :( powiedzcie mi czy ta seria Pharmaceris to jest do kupienia w drogeriach czy w aptece? i jakiego rzędu to koszt ?
 
hmm... a polecałabyś stosowanie całej serii czy jakoś zamiennie ? ja zwykle kieruję sie "prawem serii" ale boję się zawieść. choć przyznam że sporo pozytywnych opinii o tych kosmetykach słyszałam. nie wiecie czy można dostać próbki każdego z tych kosmetyków? żeby sobie najpierw wypróbować.
 
Mi się wydaje, że jak już jakieś kosmetyki działają, to nie trzeba ich zmieniać. Można co najwyżej stosować do kąpieli zamiennie żel do mycia i oliwkę. Ja właśnie zamierzam tak robić (jak dotąd stosowałam tylko żel).
 
reklama
Ja mam trzy produkty ale nie stosuję ich na ogól wszystkich razem, albo oliwka do kąpieli albo balsam po kąpieli. Wychodzę z założenia, że co za dużo to też nie zdrowo.
 
Do góry