reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

jasne nie ma sprawy,jestem teraz tak przewrażliwiona na tym punkcie:wściekła/y:.
Najgorsze jest jednak to,ze nawet mimo testów alergicznych nie można być pewnym,ze maluch jest czy nie jest na coś uczulony..bo są takie alergeny
których testy nie wykryją..dlatego moja doktorowa powiedziała ,ze istotniejsze jest to co według mnie uczula dzieciaczka bo przebywam z nim cały czas i widzę co je i jak reaguje:-)...
mój ma skazę od urodzenia...a testy nie wykryły alergii na mleko...
mówię wam cyrk na kółkach:no:!!!
 
reklama
Kasia@28 może spróbuj Pharmaceris serię AT, ona jest dla zarówno dla maluchów jak i dorosłych. do tego nie jest kosmicznie droga!albo zapytaj o próbki, czasem można trafić:D
Pisałaś że potrzebujesz kremu do buźki, też jest i nadaje się na mróz!!stosuje go u swojego malucha od mniej więcej 2 miesięcy i jestem zadowolona!!
 
Tak kilka produktów może Wam będzie odpowiadać. Ja np. mam poszczególne produkty różnych firm. Ot, co z tej firmy jest dobry balsam, z innej mydełko itd.
Ja osobiście polecam olejek i balsam, z tym, że w naszym przypadku jesteśmy już na dobrej drodze do "ideału". :)
 
Witam
Mój maluch ma niestety AZS. Długo szukaliśmy odpowiednich kosmetyków. Stosowaliśmy Oilatum ale nam nie pomógł. Teraz używamy właśnie Pharmaceris AT i jestem bardzo zadowolona. Na razie stosuję sam żel ale noszę się z zamiarem kupna balsamu. Mam do Was pytanie: czy jeśli balsam jest delikatny to można smarować dziecku również buzię, czy trzeba mieć krem? A czy można używać zwykłego kremu Nivea tego granatowego?

Jestem pewna że na buzie Pharmaceris nie zaszkodzi w końcu to kosmetyki dla dzieci z bardzo wrażliwą cerą. Ale krem jest bardzo dobry
 
dziewczyny czy wiecie może jak nauczyć pić dzieciątko nutramigen z butli :confused:
moje dziecko nie umie ciągnąć butli i jeszcze jej nie smakuje co teraz?? dobrze że mąż jest cierpliwy
idzie nam po górkę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dzięki pozdrawiam
 
no tak smak to ma ohydny :no: delikatnie mówiąc
na tą chwile Jagódka nauczyła się ciągnąć butlę ale wypija (drugi dzień tak jest) 60 ml i nic dalej nie chce :cool:, zobaczymy jak to jutro będzie
Fredzik a ile to trwało zanim polubił??
kurcze biedne te dzieci takie świństwo im dajemy
aha a karmiłaś piersią nadal podczas wprowadzania nutramigenu??
 
ja muszę pochwalić balsam do ciałka EMOLIUM do m.in skóry atopowej:-) odkąd smarujemy synka po każdej kąpieli w oczach dosłownie jego skóra zrobiła sie śliczna!!ale DIETKA to podstawa!!!
mam nadzieję ,ze obejdzie sie bez kupowania tych cholernie drogich maści...Fifi jest już duży i jak go wysypie to nie wiem czy jedną tubka bym to zwalczyła:szok:.Dlatego teraz natłuszczamy i dbamy o eliminowanie alergenów!!jest poprawa:tak:
 
Fredzik a ile to trwało zanim polubił??
kurcze biedne te dzieci takie świństwo im dajemy
aha a karmiłaś piersią nadal podczas wprowadzania nutramigenu??

- polubił jakoś w ciągu tygodnia :tak:
- nie karmiłam już swoim mleczkiem jak wprowadzałam nutramigen, wtedy jadł bebilon

Wiecie może co uczula w mące ziemniaczanej? Obstawiam mąkę bo dwukrotnie go wysypało bo kiślu z jabłuszkiem robionym przeze mnie :wściekła/y: Samo jabłko i surowe i prażone nie uczula go więc mąka ziemniaczana?
 
reklama
do mąk generalnie dodawane są substancje przeciwzbrylające, więc może ta chemia :dry:
albo po prostu go uczula ziemniak, wobec czego mąka ziemniaczana też
 
Do góry