reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

atopowe zapalenie skóry,pomóżcie!!!

Dołączył(a)
23 Czerwiec 2005
Postów
1
Moja coreczka niedawno skonczyla 9 miesiecy,jest uczulona na bialko mleka krowiego i dodatkowo ma Atopowe Zapalenie Skory.Czy ktos moze podpowiedziec jakies ciekawe przepisy,jak moge urozmaicic jej diete?
 
reklama
Witaj Karolina,niestety nie pomoge Ci,ale moja córka ma 6 m-cy i ten sam problem, z tym ze jeszcze je tylko cycusia z malymi wyjatkami kiedy probowala jedzenia ze sloiczkow.Az sie boje co bedzie jak zacznie jesc tylko rzeczy "normalne" zamiast mleczka mojego.
A czy widzialas moze w ksiegarniach tego typu ksiazki,tzn. z przepisami dla malych brzdacow a w dodatku alergikow?
 
MOJ SYNEK MA 6 MIESIECY I TEN SAM PROBLEM CO WASZE DZIECI.
POLECAM ZAPYTAC WASZEGO PEDIATRE, ON WAM DA "KSIAZECZKĘ KUCHARSKĄ DLA MAŁEGO ALERGIKA"
ZAPYTAJCIE!!!
 
hej, my mamy ten sam problem
nei wiem dokladnei co bys chciala wiedziec,

matysia je calkiem sporo rzeczy, a przepisy ma np z ksiazki kucharskeij babycook
nei wiem czy ja znasz
 
CZE MÓJ SYNEK MA 15 M-CY I TEŻ MA SKAZE BIAŁKOWĄ ORAZ ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY. MAM TĘ KSIĄŻECZKĘ DAŁA MI JĄ PEDIATRA ALE MÓJ SYNUŚ NIE MA OCHOTY NA TE POTRAWY. JEŚLI MACIE JAKIEŚ FAJNE PRZEPISY PORATUJCIE
POZDRAWIAM - MAMA PATRYCZKA - GOSIA :(
 
Mój synuś też cierpi na skazę .Więc nie dostaje nic mlecznego (krowiego).Białko krowie zastępuję dużymi ilościami białka kurzego ,wieprzowego ,indyk ,królik.
Karmie piersią więc mam już poyżej uszu wędliny i mięsa .Ale naszczeście pomalutku Miłosz przechodzi na własne pokarmy i tu również ...staram sie wciskać mu jak najwięcej szynki.Aha ,nie znosi modyfikowanego mleka ...pluje nim.
Alwe wiem ze bez mleka da się żyć.Starszy synek cierpiał na skaże przez 2,5 roku i teraz jest duży i zdrowy
 
rany!! widze,ze duzo dzieci ma skaze i azs :( moj maluszek ma dopiero 3 miesiace i poki co ja jestem na diecie. polecam ksiazki z przepisami dla wegan. przewaznie potrawy sa zdrowe i tak skomponowane aby uzupelniac diete.
loli a jak to jest z jajkami?? mozna je jesc?? czytalam gdzies,ze jajka sa bardzo alergenne
 
reklama
Do góry