reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe Zapalenie Skóry - Wasze doświadczenia

Z tego co wiem to eloderm też ma kosmetyki dla dzieci ale i również dla dorosłych. My akurat stosowaliśmy te dla dzieci emulsje do kąpieli, żel do mycia i szampon. Kosmetyki zawierają emolienty i nie maja żadnych barwników, parabenów itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich rodzicow szukajacych odpowiedzi na to, co za paskudztwo meczy ich pociechy. My z mezem szukalismy rok. Nie znalezlismy, ale metoda prob i bledow doszlismy do momentu, w ktorym nasz synek nie ma ani jednej plamy, skora jest po prostu idealna. Ten stan trwa u nas od okolo 2 miesiecy i tak sie tym czasem rozkoszuje, ze zapomnialam o innych rodzicach, ktorzy szukaja. Maz zwrocil mi uwage, ze moze warto byloby sie podzielic doswiadczeniem jak to bylo u nas, bo bardzo duzo skorzystalismy z roznych wpisow w internecie. Od kazdego po troszke, podobnie jak z lekarzami, od kazdego jakis malutki element ukladanki. Nie chcialabym tutaj robic zadnych reklam produktow, wiec jesli ktos z Was chcialby wiedziec jak to bylo u nas, to chetnie opowiem wszystko, krok po kroku. Mozna sie ze mna skontaktowac przez fejsa czy e-mail (kozlowska.halik@gmail.com ; Link do: Facebook )Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dla skory atopowej polecam kosmetyki Allerco. Są cudowne, mój maluszek przyjął je rewelacyjnie. To nowoczesne preparaty emolientowe, zawierające najwyższej jakości składniki, które zapewniają skórze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii kompleksową i skuteczną pielęgnację. Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa,są hipoalergiczne, nie zawierają żadnych substancji zapachowych i barwników. allerco® zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry, przywraca skórze równowagę, odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy. Moja skóra tez na nie super reaguje :) warto spóbować
 
Walka z AZS bywa trudna, ale wszystko zależy od stosowanych preparatów. Na pierwszym miejscu zawsze emolienty. Ważne by z nawilżeniem docierały do głębszych warstw skóry i utrzymywały wodę w naskórku. Taki efekt można uzyskać dzięki beta-glukanie zawartym w kremie Beta-Skin Natural Active Cream. Słyszałyście o nim?
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Drogie mamy, moja córka jutro skończy miesiąc. Ok 3 tygodnia wyszedł jej na buzi taki jakby syfek- ropny wyprysk. Z dnia na dzień zaczęło pojawiać sie coraz więcej takich krost. Czy może być to objaw azs/skazy białkowej?
14269898_1092894937412754_481252264_n.jpg
14281557_1092894864079428_1420879987_n.jpg
 

Załączniki

  • 14269898_1092894937412754_481252264_n.jpg
    14269898_1092894937412754_481252264_n.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 1 870
  • 14281557_1092894864079428_1420879987_n.jpg
    14281557_1092894864079428_1420879987_n.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 2 207
Mój synek cierpi na AZS od urodzenia, teraz ma 10 lat. Chorobę odziedziczył po swoim tatusiu, który ma znamiona na łokciach, za kolanami i w okolicach miednicy. Mieliśmy cichą nadzieję, że nasze dziecko ominie ta przykra choroba. Niestety się nie udało ;( Szkoda, że kiedy nasz synek się urodził internet nie był jeszcze tak powszechny jak teraz. Po pojawieniu się naszego brzdąca potrzebna była mi edukacja w problematyce AZS. Miałam na temat atopii dużo fałszywych przekonań, dobrze opisuje to ten artykuł: Link do: Atopowe Zapalenie Skóry u dzieci, choroby skóry - AZS, Egzema | Bioderma Gdybym mogła przeczytać coś takiego w tamtym czasie byłabym prze szczęśliwa.

Ogólnie w walce z AZS potrzeba dużo cierpliwości i wytrwałości, bo jest to choroba przewlekła, w której reemisje są dla naszego synka błogosławieństwem.
 
reklama
Witajcie dzielne mamy Moja córcia ma lekkie zmiany ale super sprawdził się balsam intensywnie natłuszczajacy OILLAN med 30%kompleks natłuszczajacy tak ma pisać na butelce naprawdę REWELACJA i żadne Emolium ani balsam ani krem ani do kapieli moja miała po balsamu emolium jeszcze bardziej czerwona skórę a do kąpieli najlepiej oilatum jest w tej emulsji parafina super natłuszcza skórę myje i pielęgnuje jednocześnie super myje główkę dobry na ciemieniucha absolutnie nie używacie żadnych mydełko nawet najlepszych Sama mam atopowe zapalenie skóry niektóre dzieci z tego wyrastają jak mój starszy syn Ja mam do tej pory ale odpowiednie nawilżanie natłuszcza nie skóry moze całkowicie poprawić stan skóry ja też używam maści sterydowych i nawet nikt nie wie ze mam azs życzę Wam żeby Wasze dzieci powyrastaly z tego
 
Do góry