reklama

atopowe zapalenie skory !!

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez Karolina Bąk, 20 Marzec 2011.

1. Karolina Bąk

Karolina Bąk Zaciekawiona BB

Mam pytanie , czy wasze dzeci mają może azs? Jak sobie z tym radzicie ? Nam lekarz kazal uzywac emulsji do kapieli ktora sczerze mowiac nic nie pomogla :/ troche sie martwie bo nie chce zeby moja Mała miala to do konca zycia :( bo takie opinie slyszalam. :( Proosze o jakies rady co wy stosujecie i czy cos pomaga.

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2011
  2. reklama
  3. kasia_c22

kasia_c22 Zadomowiona(y)

moje starze dziecko ma azs + szeroka alergia pokarmowa. kłopoty ze skóra wyciszyły sie dopiero po zastosowaniu kosmetyków serii emolium. emolient do kapieli to za mało. zanim zaczelismy je stosowac alergolog zaleciła nam smarowac skóre córki 4 razy dziennie oliwa (taka jaka uzywasz w kuchni). wszystkie pozostałe kosmetyki zawieraja dodatki które moga szkodzic. w tej chwili stosujemy emolium - emulsja do ciała - rano i wieczorem. przed i po popołudniowym spaniu oliwa na ciało. do kapieli emolient i szampon tej samej serii. bardzo starannie pilnuj diety dziecka. karmisz piersia??? nie siegaj od razu po najmocniejsze kosmetyki, moze wystarczy zwykła seria oilatum lub oilatum soft. pozdrawiam!

Poleć forum