reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

atopowe zapalenie skory !!

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez Karolina Bąk, 20 Marzec 2011.

1. Karolina Bąk

Karolina Bąk

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam pytanie , czy wasze dzeci mają może azs? Jak sobie z tym radzicie ? Nam lekarz kazal uzywac emulsji do kapieli ktora sczerze mowiac nic nie pomogla :/ troche sie martwie bo nie chce zeby moja Mała miala to do konca zycia :( bo takie opinie slyszalam. :( Proosze o jakies rady co wy stosujecie i czy cos pomaga.

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2011
  2. reklama
  3. kasia_c22

kasia_c22 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moje starze dziecko ma azs + szeroka alergia pokarmowa. kłopoty ze skóra wyciszyły sie dopiero po zastosowaniu kosmetyków serii emolium. emolient do kapieli to za mało. zanim zaczelismy je stosowac alergolog zaleciła nam smarowac skóre córki 4 razy dziennie oliwa (taka jaka uzywasz w kuchni). wszystkie pozostałe kosmetyki zawieraja dodatki które moga szkodzic. w tej chwili stosujemy emolium - emulsja do ciała - rano i wieczorem. przed i po popołudniowym spaniu oliwa na ciało. do kapieli emolient i szampon tej samej serii. bardzo starannie pilnuj diety dziecka. karmisz piersia??? nie siegaj od razu po najmocniejsze kosmetyki, moze wystarczy zwykła seria oilatum lub oilatum soft. pozdrawiam!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie