reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry

Dołączył(a)
30 Maj 2012
Postów
1
Od wielu lat walczę z AZS, co radzicie na to stosować? I czy to że ja to mam to istnieje szansa że i moje dzieci będą mieć?
 
reklama
Ja nigdy tego problemu nie mialam, ale okazało się, że synek po porodzie miał AZS. Na szczęście dzieci z tego czasami wyrastają i tak się u nas stalo. Stosowałm u niego maść cholesterolowa robiona na zamówienie - super produkt za 5 zł!. Jak już zaczynał z tego wychodzic stosowałam do kąpieli dermokosetyki np. LaRoch, Iwostin.
 
Ja choruję na to cholerstwo od lat. raz jest lepiej a raz gorzej. Na swędzenie pomagają mi maści z przepisu lekarza. Do kąpieli też używam soli termalnych różnego rodzaju raz w tygodniu w tym także Zabłockiej soli. Bardzo fajna sprawa z tymi kąpielami, nie dość że łagodzi zmiany na skórze to jeszcze fajnie odpręża.
 
ja nie mam azs, moja córka miała. ale azs może chyba być dziedziczne. ja podawałam do mleka latopic, to probiotyk przeznaczony dla dzieci z azs i alergią pokarmową, córka była na diecie bezmlecznej. teraz nie ma już śladu po skazie i azs.
 
Może Was zainteresuje ,że mamy od kilku dni na forum dział ekspercki prowadzony przez dermatolog. Jeżeli macie jakieś wątpliwości i potrzebujecie konsultacji zapraszamy

AZS S.O.S
 
Oczywiście, że będzie dobra. Możesz zrobić kąpiel w mniejszym stężeniu i stopniowo zwiększać ilość soli. Ważne jest to, byś nie spłukiwała maluszka wodą, tylko delikatnie wytarła. Sól będzie dłużej działać.
 
reklama
Do góry