reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

aukcje :-)

reklama
Monia ja jestem zainteresowana spodniami ciążowymi lub spódnicami rozmiar S lub M.
Wszelkie bluzeczki, sweterki roz S też mile widziane :)
 
Monia ja wylicytowałam te spodenki reebok no i weszłam dziś na Twoje pozostałe aukcje i znów licytuję chyba dwie rzeczy i tak się zastanawiam czy mogę poczekać aż zakończą się te inne aukcje żeby poszło wszystko w jednej przesyłce? ( o ile wygram:-p).
 
Monia ja wylicytowałam te spodenki reebok no i weszłam dziś na Twoje pozostałe aukcje i znów licytuję chyba dwie rzeczy i tak się zastanawiam czy mogę poczekać aż zakończą się te inne aukcje żeby poszło wszystko w jednej przesyłce? ( o ile wygram:-p).

jasne, ze tak :-)
wtedy bedzie taniej za przesylke :-)
 
monia a ja jeszcze zapytam czy to nowe rzeczy ?? bo ja sie nic nie znam.
PS nie wiedzialam ze w PL jest childrens place, lubie ich ciuszki a najbardziej przeceny posezonowe ;)
 
kochana ja to ciuszki na dziewczynki : 128/134/140 Julka 74/80 w górę Pola :) jakbyś miała jakieś sukienki i spódniczki na Julkę to ja bardzo chętnie. na razie jestem chętna na ten sweterek na dziewczynkę :)
 
reklama
Do góry